Sport, zdraví a životní styl > Sport > Ostatní

 
Kettlebell Simple & Sinister

Kettlebell Simple & Sinister

Autor: Pavel Tsatsouline
Nakladatelství: Blue Vision
Počet stran: 100 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 399 Kč ušetříte 20% ebux cena 319 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
 
 
 

Více o e-knize Kettlebell Simple & Sinister

Nauč se používat extrémně účinnou přenosnou tělocvičnu přímo od zdroje – člověka, který nastartoval kettlebell revoluci.

Simple & Sinister tě připraví téměř na cokoliv, do čeho tě život vrhne: od vynesení klavíru do schodů až po zvládnutí pouliční rvačky. Simple & Sinister vyková postavu bojovníka – protože forma musí následovat funkci. Simple & Sinister ti dodá potřebnou sílu, výdrž a pružnost pro jakýkoliv rekreační sport. Myslíš-li to se sportem vážně, Simple & Sinister ti dá dokonalý základ pro tvůj další sportovně-specifický trénink. Myslíš-li to vážně se vzpíráním, Simple & Sinister ti pomůže sílu budovat, aniž by s ní nějak negativně interferovalo.

 

Se Simple & Sinister dosáhneš všeho výše uvedeného, nechá ti však dost času i energie na tvé povinnosti, práci, sportovní přípravu a především na život.

Nechť tě provází síla ruské kettlebell!

 

"Kettlebell, to je jako vzpírání krát deset… Kdybych byl Pavla potkal už na počátku osmdesátých let, mohl jsem vyhrát dvě zlaté medaile."

-- Dennis Koslowski, D.C., držitel stříbrné olympijské medaile v řecko-římském zápasu

Zajímavost

Pavel Tsatsouline je bývalý instruktor fyzické přípravy sovětských speciálních jednotek, působící v současnosti jako expert ve výcviku elitních vojenských a speciálních branně-bezpečnostních jednotek USA.

Pavel představil Západu ruskou kettlebell v roce 1998, a odstartoval tak kettlebell revoluci. Dr. Randall Strossen, jedna z nejváženějších postav ve světě silového tréninku, poznamenal: "Pavel Tsatsouline bude vždy vládnout jako novodobý král kettlebell, neboť to byl on, kdo ji zpopularizoval do té míry, že by dnes jeho žáci mohli založit celý stát."

Pavel je předsedou společnosti StrongFirst Inc., jež kromě zlatého standardu v podobě instruktorské kettlebell certifikace StrongFirst nabízí i další mezinárodní kurzy – kettlebell, velké činky a posilování s vlastní váhou.

 

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline