Pro děti

seřadit podle
 
Zobrazit po: 10 20 30 50 
1 2 3 4 5 6  ...   29 poslední následující

Kdo je na světě nejmocnější?

( Bohuslav Martinů ) ( Bohuslav Martinů )
Vydavatel: Radioservis
Jazyk: český
Baletní myší komedie o jednom dějství podle anglické pohádky indického původu v hudební úpravě pro saxofonové kvarteto
ebux cena 149 Kč
 
 

Hurvínkovy příhody

( František Nepil ) ( František Nepil )
Několik neznámých Hurvínkových příběhů z rozhlasového archivu (ze sedmdesátých a osmdesátých let), které spojuje autorství Františka Nepila a interpretační umění Miloše Kirschnera a Heleny Štáchové.
ebux cena 199 Kč
 
 

Vítejte v pekle

( David Laňka ) ( David Laňka )
Tak jako se děti straší čerty, tak se čertí děti straší lidmi. Protože stejně jako je pro lidi peklo za trest, je pro čerty největším trestem jít mezi lidi. Vždyť jsou přece tak zlí a hamižní, dělají si naschvály a šijí na sebe boudy.
ebux cena 199 Kč
 
 

Česká poezie pro Základní devítileté školy - druhý výběr 2. část

( František Hrubín, Vítězslav Nezval, Josef Kainar, Antonín Sova, Konstantin Biebl, Jaroslav Seifert, Josef Hora, Petr Bezruč, Stanislav Kostka Neumann, Oldřich Mikulášek, Fráňa Šrámek, Karel M. Toman, Jiří Wolker ) ( František Hrubín, Vítězslav Nezval, další ... )
Z komentáře k původnímu LP albu DV 15156 vydanému Supraphonem v roce 1963: Druhý výběr českých básní ve školní řadě Gramofonového klubu prohlubuje a rozšiřuje možnosti prvého výběru z roku 1960: probouzet poslechem uměleckého přednesu zájem mladých lidí o poezii.
ušetříte -0%
ebux cena 69 Kč
 
 

Zahrada

( Jiří Trnka ) ( Jiří Trnka )
Vydavatel: SUPRAPHON
Jazyk: český
Letos uplyne 95 let od narození renesanční osobnosti, grafika, malíře, ilustrátora a režiséra kreslených a loutkových filmů, Jiřího Trnky (1912-1969). K umělcovu výročí jsme rádi upozornili na jeho mimořádnou dětskou knihu, čtenou Karlem Högerem. Hercova interpretace souzní
ebux cena 99 Kč
 
 

Štěpánka a její televizní kamarádi

( Štěpánka Haničincová, Otmar Mácha, Anna Jurásková, Pavel Cmíral ) ( Štěpánka Haničincová, Otmar Mácha, další ... )
Dětmi milovaná Štěpánka Haničincová měla pro své malé posluchače vždy ukidňující, hřejivý úsměv a náruč plnou pohádek. A také měla kamarády, kteří jí s vyprávěním pohádek a příběhů pro děti pomáhali - třeba čertíka Bertíka, panenku Kačenku či skřítka
ebux cena 99 Kč
 
 

Vílí pohádky na dobrou noc

( Karen Wallace, Lou Kuenzler ) ( Karen Wallace, Lou Kuenzler )
Vydavatel: Synergie Publishing SE
Jazyk: český
Okouzlující, někdy hravé a často moudré víly nám pomohou spojit se s rytmem a harmonií světa přírody a naladit se na jeho sílu. Audiokniha obsahuje dvacet příběhů s nejrůznějšími tématy – od toho, jak je důležité vážit si krásy divoce žijících zvířat až po to, jak v sobě rozvíjet odvahu a víru.
ebux cena 170 Kč
 
 

Prázdniny Billa Madlafouska

( David Laňka ) ( David Laňka )
Vydavatel: Radioservis
Jazyk: český
„Ahoj. Já teda nevím, jak vy, ale já mám z celý školy nejvíc nejradši prázdniny. Ty letní, protože jsou nejdelší a člověk si může dělat všechno, co chce a na co kvůli škole a učení během roku neměl čas.“ Poznáváte? Ano, nezaměnitelný styl Billa Madlafouska!
ebux cena 229 Kč
 
 
Zobrazit po: 10 20 30 50 
1 2 3 4 5 6  ...   29 poslední následující

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline