Beletrie > Memoáry, osobnosti a osudy

 
Steve Jobs

Steve Jobs

Autor: Walter Isaacson
Nakladatelství: Práh
Počet stran: 680 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 477 Kč ušetříte58% ebux cena 199 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
ePub
 
 
 

Více o eKnize Steve Jobs

Oficiální životopis, na kterém Steve Jobs s autorem spolupracoval. Zároveň mu ponechal absolutní volnost a výslednou podobu nekorigoval. Co je ale podstatné: toto není žádný hyenismus. Je to naopak pomník, pocta a úžasný portrét geniálního člověka, který způsobil revoluci v odvětví osobních počítačů, telefonů, tabletů, hudebních přehrávačů, filmové animace a dalších. Sám Jobs říkal, že souhlasil s napsáním této knihy proto, aby ho poznaly jeho děti.
Isaacson sbíral materiál pro tento životopis dva roky. Absolvoval nesčetně rozhovorů jak se samotným Jobsem, tak s jeho spolupracovníky, přáteli i konkurenty. Je to velký příběh, velká pohádka této doby s tím smutným koncem, že Jobs se vydání svého životopisu nedočkal. Svůj statečný boj s těžkou nemocí, který je v knize rovněž zachycen, začátkem října prohrál.
Pozoruhodnou součástí knihy jsou také fotografie. Většinu z nich jsme dosud nikdy neměli možnost vidět. Ty z fotografické přílohy pocházejí z kolekce Diany Walkerové, která téměř třicet let měla zvláštní dovolení fotografovat svého přítele Steva Jobse. Další fotografie pocházejí například z archivu Jobsovy rodiny.

 

Hotline