Beletrie > Sci-fi, fantasy > Pro dospělé

 
Sukuba 3 - Sny

Sukuba 3 - Sny

Autor: Richelle Mead
Nakladatelství: Domino
Počet stran: 274 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 249 Kč ušetříte 80% ebux cena 49 Kč
Dostupná pro:
Wooky
Kindle
PocketBook
 
 
 

Více o e-knize Sukuba 3 - Sny

Jsou dny, kdy holka neví, který problém řešit dřív. Obzvlášť to platí v případě sukuby Georginy Kincaidové, která získává energii ze svádění mužů. Na první pohled záviděníhodná schopnost ovšem značně komplikuje její vztah se slavným spisovatelem Sethem – nemůžou spolu mít sex, protože tím by ho Georgina bezděčně zabila (a to, přiznejme si, by odradilo každého muže, i zamilovaného). Navíc je Seth pohlcen prací na svém nejnovějším románu a Georgina musí zasvěcovat novou, poměrně neschopnou sukubu.
A jako by toho ještě nebylo dost, Georginu trápí děsivé sny. Někdo nebo něco ji za nocí pronásleduje, vysává jí energii a předestírá nepěkné vize její budoucnosti. Georgina hledá odpovědi u Danta, vykladače snů, který má spojení s podsvětím. Jenže jeho flirtování a šarm ji matou čím dál víc, mimo jiné i proto, že její vztah se Sethem prochází krizí.
Georgina musí zkrátka řešit hned dva problémy najednou: znovu se ujmout vlády nad svým milostným životem a vypořádat se s nepřítelem, který jí vstupuje do snů. Je totiž docela možné, že pokud Georgina neuspěje, nebude už nikdy moci klidně spát…

 

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline