Technické obory

 
Táta geek – Úžasné geekovské projekty a aktivity pro tatínky a jejich děti

Táta geek – Úžasné geekovské projekty a aktivity pro tatínky a jejich děti

Autor: Ken Denmead
Nakladatelství: Jan Melvil Publishing
Počet stran: 240 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 319 Kč ušetříte 25% ebux cena 239 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
 
 
 

Více o e-knize Táta geek – Úžasné geekovské projekty a aktivity pro tatínky a jejich děti

Dnešní generace otců je jiná než byli naši dědové a otcové. Ráda si hraje. Jenže v době, kdy téměř každý chlap sedí za počítačem a je tak napůl (anebo úplně) geek – technologický hračička? Anebo naopak: když jím není, ale jeho děti dokonale ovládají a používají ve třech letech zařízení, jejichž účelu sám nerozumí? Jak skloubit několik "smrtících" požadavků, které jsou na otce dnes kladeny? Jak 1. trávit s dětmi kvalitní čas. 2. něco s nimi společně tvořit, nejen konzumovat, 3. nenudit se u toho?

Ken Denmead, šéfredaktor rodičovského blogu pod legendárním časopisem Wired, přináší odpověď, a tou je kniha Geek Dad. Soubor desítek nesmírně zábavných, tvůrčích a technologicky vymakaných projektů, které baví otce, děti (pouze maminky kroutí hlavami). Předpokládáme, že v naší zemi, která má dlouhou tradici "udělej si sám", si kniha najde hodně příznivců. Jak se říká, co Čech, to kutil.

Některé z nejzajímavějších projektů z knihy představíme na blogu Tátageek.cz. Poslat však můžete i své projekty, bohatě se vám odměníme! Více o tomto projektu na našem blogu.

 

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline