Beletrie > Sci-fi, fantasy > Pro dospělé

 
Chaos 2/Temný ráj

Chaos 2/Temný ráj

Autor: Patrick Ness
Nakladatelství: JOTA
Počet stran: 400 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 248 Kč ušetříte 40% ebux cena 149 Kč
Dostupná pro:
Wooky
Kindle
PocketBook
 
 
 

Více o e-knize Chaos 2/Temný ráj

V této knize se z nepřátel stávají nečekaně přátelé a z přátel nepřátelé. Čtenáři se opět několikrát sevře žaludek. Dokáže Todd obstát v nových zkouškách?

Po napínavém závěru prvního dílu se třináctiletý Todd Hewitt probouzí jako vězeň v Novém Prentisstownu, jenž padl do rukou diktátora a samozvaného prezidenta Prentisse. Také Toddova přítelkyně Viola se ocitla v zajetí a Todd se rozhodne, že ji najde a zachrání.

Musí však svůj záměr držet v tajnosti, což nesmírně ztěžuje Hluk, který od války s domorodci vyzrazuje myšlenky. Zdá se však, že vynalézavý Prentiss objevil způsob, jak Hluk zkrotit nejen u sebe, ale i svých pochopů. Okolnosti nutí Todda k činům, které by nikdy předtím neudělal, a začíná ztrácet sám sebe. Věci přestávají být černé a bílé, přičemž i odstíny šedi mohou být velmi nebezpečné.

Jedno však o Toddovi víme – je silný. A v jádru dobrý. Dokáže opravdu v této náročné zkoušce obstát? Najde svoji Violu?

Toddův příběh vás opět zcela uchvátí, podobně jako v prvním díle této mimořádné trilogie. Snaha dvou mladých lidí po opětovném shledání v podmínkách krutého, nelidského světa se knihou vine jako červená nit. Milovníci dobré sci-fi se mohou těšit na další pokračování této svižné a imaginativní série.

 

 

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline