Beletrie > Humoristická

 
Mezi mužem a ženami

Mezi mužem a ženami

Autor: Marcus Wang
Nakladatelství: Čas
Počet stran: 252 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 249 Kč ušetříte60% ebux cena 99 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
ePub
 
 
 

Více o eKnize Mezi mužem a ženami

 

Jak milují muži? Jinak než ženy! Cit muže zažehne vizuální podnět během mžiku, ale láskou se dá nazvat leda v románu. Ta se dostavuje plnou silou až o poznání později.

Muži vnímají ženy osobitým stylem, charakteristickým přímou vášní bez zbytečných oklik. Tuto známou (byť pro některé stále překvapivou) skutečnost autor předkládá čtenářům kolekcí příběhů, ve kterých drsně odkrývá psychiku hlavního hrdiny v reálných vztazích. Ten, přezdíván od studentských let Billy, získává první partnerské a sexuální zkušenosti a komentuje je bez rozpaků. Trpělivě se prodírá nejrůznějšími úskalími poznávání žen, překonává zklamání a hledá svou životní partnerku.

Děj jednotlivých epizod je vesměs situován v Praze, ale překvapivě i na Dálném Východě. Počáteční kapitoly, odehrávající se v době socialistické diktatury, popisují těžkosti a zamyšlení nad nevyrovnaností dospívajícího chlapce při prvních zkušenostech s dívkami. Po nabrání intimních poznatků během studentských let se dění dotkne i prostředí povinné vojenské služby. Billy poznává ženy různých národností, barvy pleti i odlišné mentality, což v typickém fungování mileneckých vztahů nehraje rozhodující roli. Uprostřed knihy nečekaně potká tu, kterou považuje za osudovou lásku, a vybírá si ji za ženu. Ideání vztah však brzy naruší tragédie, kterou manželka psychicky nezvládne. Zoufalému Billymu nezbývá než dále hledat a zažívat další aféry s nečekanými rozuzleními. Ty však k pocitu spokojenosti s partnerským životem nijak nepřispějí. Ideální soužití se záhy hroutí – někdy tragicky, někdy jen směšně – a život jde dál. Ale kam?

Sladké i hořké, vzrušující i humorné příběhy, které psala sama vášeň, zaujmou a pobaví všechny otevřené a přirozeně jednající muže i ženy.

 

Hotline