Beletrie > Historické romány

sleva
 
Tajemství papežovy knihovny 2 Cínové ostrovy

Tajemství papežovy knihovny 2 Cínové ostrovy

Autor: Mik Peterman
Nakladatelství: BETTER - M
Počet stran: 496 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 377 Kč ušetříte82% ebux cena 66 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
ePub
 
 
 

Více o eKnize Tajemství papežovy knihovny 2 Cínové ostrovy

Vnímavému čtenáři autor předkládá další překvapující pohled do vzrušujícího zákulisí převratných událostí první poloviny 16. století. Proč věci dopadly jinak? Kvůli kardinálovým špionům? Ve třech dějových liniích se rozvíjí napínavý příběh reálných historických postav a reálných událostí. Průvodním rysem je střetávání hermetických pohledů na život a svět s dogmatickým křesťanstvím.

Ježíš nebo Kristus? – to je jedna ze zásadních otázek, které autor uvážlivě analyzuje a dospívá k světově unikátním závěrům doloženým seriózními historickými fakty. Nenásilnou formou román nabízí argumenty k úplnému pochopení esoterické podstaty legend o kameni mudrců, elixíru života i legendy o svatém grálu či ostrovu Avalon, ale předkládá také nepopiratelný dostatek historických indicií o konci života Ježíše Nazaretského.

Na Golgotě nic neskončilo...

Tuší to i vysoký církevní hodnostář Carafa, který měl ve svém mládí na starost osobní knihovnu římského papeže. Poznatky v ní získané, motivovaly jeho snahu usměrnit chod světa...

Tajemství keltských druidů, esejců, templářů, maltézských rytířů a alchymistů je krok za krokem odhalováno v prastarých svitcích. Kniha poskytuje k zamyšlení reálná historická fakta, nenuceně vybízející k vlastnímu úsudku. Závěry jsou na čtenáři samém...

Historie dosud zcela nedocenila přínos učence a teologa Andrease Osiandera (1498 – 1552), někdy označovaného za doktora všech kacířů či křesťanského mystika, posledního spolupracovníka Mikuláše Koperníka.

 

Hotline