Podnikání, ekonomie, finance > Ekonomie > Ekonomické publikace

 
Internetoví vizionáři: Světoví experti odhalují, jak vydělávat online

Internetoví vizionáři: Světoví experti odhalují, jak vydělávat online

Autor: Steve Olsher
Nakladatelství: Blue Vision
Počet stran: 308 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 329 Kč ušetříte 27% ebux cena 239 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
 
 
 

Více o eKnize Internetoví vizionáři: Světoví experti odhalují, jak vydělávat online

Přemýšleli jste někdy o podnikání na internetu, ale chyběla vám motivace nebo inspirace k prvnímu kroku do neznáma? Pak je kniha Internetoví vizionáři přesně tím, co potřebujete.

Úspěšní internetoví podnikatelé, kteří řídí firmy s ročními obraty v řádech desítek milionů dolarů, vás provedou zákoutími internetového a mobilního marketingu.

Budování firemního a produktového brandu, nízkonákladové strategie, zvyšování konverzních hodnot, cílení na správně vybranou skupinu zákazníků. V těchto a mnohých dalších termínech vás velmi srozumitelným a jasným způsobem vyškolí pětadvacet ikon online marketingu a obchodu, jako kdybyste seděli u nich v pohodlí kanceláře.

Díky knize Internetoví vizionáři získáte užitečné tipy a rady jak používat ty nejlepší nástroje, procesy a strategie tak, abyste dosáhli úspěchu a zisku ve svém online podnikání.

Pokud právě zvažujete svou budoucnost, teď je ta správná příležitost, kdy ji můžete změnit, být úspěšní a žít svůj ideální život. Změňte své podnikání - změňte svůj život.

 

Steve Olsher se ve světě obchodu aktivně pohybuje od začátku 90. let. Za tu dobu si vybudoval renomé předního amerického experta na obchod, marketing a budování značky. Je pravidelným a vyhledávaným hostem mnoha konferencí a televizních show, kde se dělí o své letité zkušenosti nasbírané z praxe. Pomůže i vám objevit a rozvinout váš obchodní potenciál.

 

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline