Osobní rozvoj a poznání > Osobní rozvoj a kariéra > Kariéra a zaměstnání

 
Práce na dálku – Zn.: Kancelář zbytečná

Práce na dálku – Zn.: Kancelář zbytečná

Autor: David Heinemeier Hanson, Jason Fried
Nakladatelství: Jan Melvil Publishing
Počet stran: 248 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
ebux cena 224 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
ePub
 
 
 

Více o eKnize Práce na dálku – Zn.: Kancelář zbytečná

V knize Práce na dálku přináší Jason Fried a David Heinemeier Hansson, zakladatelé firmy 37signals (nedávno přejmenované na Basecamp) a autoři nekonvenčního bestselleru Restart, nový pohled na aktuální téma. Práce na dálku s sebou podle Jasona a Davida nese řadu výzev – a v blízké budoucnosti práci v kanceláři převálcuje.

 

V posledních letech je model práce „pod jednou střechou“ na ústupu pod vlivem nových technologií, které umožňují vytvořit virtuální pracovní prostředí prakticky kdekoli. To s sebou nese řadu výhod – konec dlouhých hodin strávených dojížděním, přijetí té nejlepší možné práce (nikoli té, co je poblíž) a dosažení rovnováhy mezi zaměstnáním a životem a zároveň zvýšení produktivity.

 

A to jsou jen některé z výhod, které můžete opuštěním tradiční kanceláře získat. Práce na dálku odhaluje další přínosy tohoto modelu práce spolu s množstvím tipů, jak si zorganizovat pracovní den mimo kancelář.

 

# V KNIZE SE DOZVÍTE

Proč vůbec zavádět práci na dálku, když máme tak pěkné kanceláře? Kde a jak najdu nejlepší talenty světa? Jak zajistím, aby mezi vzdálenými kolegy fungovala spolupráce? Jaké nástroje mám používat? Jak zabráním pocitu izolace a vyhoření svých pracovníků? Kde všude se dá pracovat?

 

# ŘEKLI O KNIZE

„To, že držíte tuto knihu v ruce, je důkazem, že práce na dálku funguje. Naše nakladatelství nemá společnou kancelář.“ 

– Tomáš Baránek, Jan Melvil Publishing

 

„V Práci na dálku najdete promyšlené rady těch, kteří už sami na poli virtuální pracovní síly uspěli. Je to manifest odložení dusivých organizačních zvyků týkajících se místa a času práce a osvojení nejlepších pracovních postupů pro úplně nový virtuální a globální svět. Pokud vám vaše firma svěřila zodpovědnost za produktivitu, tohle si musíte přečíst.“ 

– David Allen, autor mezinárodního bestselleru Mít vše hotovo: Jak zvládnout práci i život a cítit se při tom dobře

 

„Práce na dálku je víc než jen soubor kvalitních rad. Knížka je nabitá fascinujícími postřehy o spolupráci, inovacích a lidské mysli.“ 

– Leo Babauta, autor knihy Zen Habits: Handbook for Life

 

# O AUTORECH

JASON FRIED a DAVID HEINEMEIER HANSSON jsou zakladatelé firmy 37signals (nedávno přejmenované na Basecamp), průkopnické softwarové společnosti, a tvůrci nejznámějšího webového nástroje na řízení projektů Basecamp a dalších užitečných produktů, jako je Backpack, Highrise nebo Campfire. Svou firmu vybudovali na principech práce na dálku – když začínali, jeden partner žil v Kodani a druhý v Chicagu. Od té doby se rozrostli na třicet šest lidí rozptýlených po celém světě, obsluhujících miliony uživatelů. Jejich první kniha Restart (v originále Rework) se stala bestsellerem podle žebříčku New York Times a byla přeložena do mnoha jazyků.

 

# VÍCE O KNIZE

http://melvil.cz/kniha-prace-na-dalku

 

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline