Populárně naučná literatura > Kultura

 
V erbu Progres

V erbu Progres

Autor: Pavel Váně, Petr Gratia
Nakladatelství: JOTA
Počet stran: 256 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 398 Kč ušetříte50% ebux cena 198 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
ePub
 
 
 

Více o eKnize V erbu Progres

Planeta Hieronyma Bosche, Muž, který se podobá odvrácené straně Měsíce, Píseň o jablku… Kdo by tyto songy neznal. Teď si konečně můžete přečíst, jak vznikly a kdo jsou ti, jež stojí za jejich zrodem – Progres 2. Ale nejenom to – mluvíme o době, pro kterou víc než pro jiné platí heslo SEX, DROGY A ROCK’N ROLL, takže pořádná jízda začíná...

Víte, kdo jsou čeští Pink Floyd? NE? Tak to vaše znalosti hudby vykazují vážné nedostatky! Ale nezoufejte, prozradíme vám totiž, že to jsou brněnští The Progress Organization/Progres 2. Při příležitosti 45 let existence skupiny vychází kniha, která komplexně zachycuje historii této hudební legendy a zasazuje ji do kontextu domácí i světové hudební historie. Jako tvůrci „první české rockové opery“ Dialog s vesmírem Progres 2 oprávněně aspirují na uvedení do Beatové síně slávy.

Kniha V erbu Progres v deseti kapitolách mapuje stylové proměny tvorby skupiny i její jednotlivá alba, text doplňuje bohatá fotografická příloha. Nechybí ani úplný přehled všech personálních sestav zúčastněných hudebníků.

 

Hotline