Beletrie > Světová > světová současná beletrie

 
Mise zapomnění

Mise zapomnění

Autor: María Dueñas
Nakladatelství: JOTA
Počet stran: 446 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 368 Kč ušetříte 74% ebux cena 95 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
ePub
 
 
 

Více o e-knize Mise zapomnění

To nejlepší v životě je vždy před námi. Zvrat osudu. Cesta. Druhá šance.

 

Profesorka Blanca Pereaová se v hluboké citové krizi po rozvodu rozhodne přijmout nabídku stipendijního pobytu na malé univerzitě ve fiktivním městečku Santa Cecilia v Kalifornii. Nový život v kampusu a její práce, katalogizace díla zemřelého hispanisty Andrése Fontany, jsou nakonec mnohem zajímavější a podnětnější, než čekala. Seznamuje se s Danielem Carterem, přitažlivým americkým kolegou, a postupně proniká do spletité sítě milostných vztahů, intrik a skrytých tajemství, která neměla vyjít na světlo.

V románu se prolínají a nakonec protnou osudy všech tří protagonistů, rozprostřené v prostoru i čase, mezi Španělskem a Spojenými státy, mezi přítomností a minulostí, od pátrání po zapomenutých františkánských misiích v Kalifornii přes osudy španělských republikánských intelektuálů, kteří odešli do exilu po občanské válce, až po nadčasové hledání lásky, druhých šancí a usmíření.

 

Mise zapomnění je velký román vyprávěný výrazným ženským hlasem.

 

Další skvělý román Maríe Dueñasové, napsaný lyrickou prózou a zaplněný nezapomenutelnými postavami stejně jako Čas mezi šitím, je poctou druhým šancím, usmíření a novým začátkům.

 

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline