Beletrie > Světová > světová současná beletrie

 
Hrej vabank

Hrej vabank

Autor: Emma Hart
Nakladatelství: Nakladatelství GALATEA
Počet stran: 256 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 269 Kč ušetříte 41% ebux cena 159 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
 
 
 

Více o e-knize Hrej vabank

Čtvrtý díl série The Game

Ona ztratila po jeho smrti část své duše.

On ztratil svého nejlepšího přítele, který mu stál po boku v dobrém i zlém.

Ale právě tahle tragédie by je mohla svést dohromady.


Kyle Daniels by nejraději ze své mysli vymazal dva dny svého života: Noc, kdy nebyl doma a jeho přítel zemřel, a den jeho pohřbu, kterého se nezúčastnil.

Teď odjíždí z Univerzity v Berkeley na prázdniny do svého rodného města. Verity Point v Oregonu už bez Cama není to, co bývalo. Je to jako návrat do prázdnoty. Jedinou útěchou a zároveň jediným pojítkem s jeho přítelem je Camova mladší sestra Roxanne.

Roxy Hughesová už ale není tou stejnou dívkou, jakou si Kyle pamatoval, než odjel studovat do Kalifornie. Zničená smrtí svého staršího bratra se dostala až na okraj propasti. Únik hledá v alkoholu a sexu – hlubina zapomnění je pro ni jediný lék, který ji dokáže zbavit hrůzy té osudné noci. Je totiž jediná, kdo viděl Cama umírat.

 
Kyle svému příteli slíbil, že pokud se mu něco přihodí, Roxy ochrání. Ale stačil jediný polibek, který vše změnil. Stala se pro něj něco víc než jen sestra jeho nejlepšího kamaráda. Je pro něj vším, po čem touží. Ale pokud nenajde způsob, jak ji vytáhnout z temných hlubin, do kterých se propadla, může ji potkat stejný osud jako jejího bratra... Zajímavost

RECENZE:

Ani poslední díl série The Game od mladičké autorky Emmy Hart, který nese název Hrej vabank, vás svým příběhem rozhodně nezklame. I v této knize můžete očekávat napětí, strach, touhu a samozřejmě i lásku a sex - právě těmito tématy je autorka proslulá. A moc dobře ví, co dělá!

Tento díl je plný bolesti ze ztráty milovaného člověka, která vás během čtení několikrát donutí uvědomit si, jak může být život prchavý. Hlavní hrdinka Roxy se doposud nevyrovnala s tragickou smrtí svého staršího bratra Cama, od které uplynulo dlouhých 6 měsíců. Jak je známo, každý se s bolestí vypořádáváme jinak a mladá Roxy si vybrala ten nejhorší možný způsob: spoustu alkoholu, drog a nezávazného sexu s kluky, které ani nezná jménem. A vlastně ani nechce. Do městečka se vrací nejlepší kamarád mrtvého chlapce Kyle, který zde chce strávit léto. Bohužel však netuší, co všechno se za poslední půl rok odehrálo a především, jak se usměvavá, vtipná a roztomilá Roxy proměnila v někoho naprosto cizího, komu záleží jen na sebe samé a pomalu si likviduje život.

Opravdu Kyle dokáže vrátit Roxy na správnou cestu a ukázat jí směr? Nechá se tvrdohlavá osmnáctiletá dívka přinutit, aby si bratrovu smrt konečně připustila a přestala vše řešit tak, že se opije do němoty? A jak se bude vyvíjet láska mezi bolestí spojenou dvojicí? Pro odpovědi otevřete knihu a začněte číst. Můžu vám prozradit, že to stojí za to!
 

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline