Beletrie > Domácí

sleva
 
Já neprohraju (Povídky do kabelky 2)

Já neprohraju (Povídky do kabelky 2)

Autor: Sandy Brygan
Nakladatelství: Sandy Brygan
Počet stran: 72 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
ebux cena 39 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
 
 
 

Více o e-knize Já neprohraju (Povídky do kabelky 2)

Povídky do kabelky jsou stále rozšiřujícím se souborem krátkých smyšlených příběhů. Co je však dobré podotknout je skutečnost, že v každém z těchto příběhů (v nichž veškerá shoda či podoba jmen, míst a okolností je čistě náhodná) se mnoho z nás dokáže živě vidět.

Tentokrát se zaměříme na devětadvacetiletou Janu Frankovou. Stejně tak, jako kterákoliv jiná žena, i ona touží po troše romantiky a vzrušení, pracovních úspěších, a hlavně po láskyplném vztahu.  Místo toho se však snaží udržet její osmiletý vztah s Danielem Renčem. Trpí mu několikanásobnou nevěru, i jeho chladné postavení vůči její maličkosti. Bude Jana chtít tento vztah ještě zachránit? Podaří se Danovi proměnit stereotypní dny ve šťastné chvíle plné nových nadějí na společné vyhlídky? A pokud se přeci jen začne blýskat na lepší časy, budou jim je přát  i jiní?

 

Já neprohraju“ vypráví poměrně realistický příběh mladé ženy, která se bude muset vypořádat s několika nepříjemnými životními situacemi. Vžijte se do její role. Sami tak můžete zjistit, zda hrajete na rozum, hrdost či dáte na hlas srdce… 

 

 

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline