Beletrie > Světová > světová současná beletrie

 
Tajemství posledního nacisty

Tajemství posledního nacisty

Autor: Iain King
Nakladatelství: JOTA
Počet stran: 456 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 398 Kč ušetříte 63% ebux cena 149 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
ePub
 
 
 

Více o e-knize Tajemství posledního nacisty

Píše se rok 2015, ale vlády bývalých válečných spojenců přesto dostávají zvláštní demarši podle dávno nepoužívaného protokolu z Jaltské konference v roce 1945. Ruské ministerstvo zahraničí chce vyšetřit podezřelou smrt bývalého významného nacisty, kapitána SS Wernera Stolze. Je sestaven mezinárodní tým, jehož hlavním hráčem se rychle stává výstřední, ale mimořádně schopný britský vojenský historik Myles Munro. Čtyřčlenná skupina doplněná mladou německou tlumočnicí se pouští do rutinního vyšetřování, ale záhy zjišťuje, že Stolz nebyl jen vysoce postavený člen nacistické hierarchie, ale především ochránce dost možná nejvýznamnějšího tajemství Třetí říše, které by v nesprávných rukou mohlo jednou provždy změnit celý svět. Cesta k jeho odhalení ale nebude snadná. Na scéně se objevuje tajemný vrah a skupina přichází o prvního člena, který je zavražděn způsobem nápadně připomínajícím nacistické praktiky. Začíná závod s časem. Skupina se vydává na dobrodružnou cestu Evropou a stále víc si uvědomuje, že kromě nebezpečí, které na ni skoro na každém kroku číhá, musí vzdorovat mocným silám v pozadí. Dokáže překonat všechny nástrahy a také vnitřní rozpory a uchránit Stolzovo tajemství?

Tajemství posledního nacisty je napínavý špionážní thriller s prvky akčního žánru, který nadchne všechny milovníky záhad a tajemství. Zaujme svižným a čtivým příběhem, přirozeně plynoucími dialogy, množstvím zajímavých, pro mnohé neznámých historických informací a širokým záběrem do starobylé, ale stále neprobádané oblasti astrologie.

Pokud patříte k lidem, kteří dávají před odpověďmi přednost otázkám, Tajemství posledního nacisty byste si rozhodně neměli nechat ujít. 

 Zajímavost

Iain King je britský filozof a spisovatel, autor vlivné a kontroverzní knihy Jak dělat správná rozhodnutí a nikdy se nemýlit obsahující základy jeho morální filozofie a nové teorie etiky.

King vystudoval politiku, filozofii a ekonomii na Oxfordské univerzitě a následně se aktivně angažoval v mezinárodní politice – působil v Kosovu, v Afghánistánu a Libyi. Přednášel filozofii na univerzitě v Cambridgi a pravidelně přispívá do řady odborných i populárně naučných časopisů. V roce 2013 se stal jedním z nejmladších držitelů Řádu britského impéria.

 

„Iain King přichází s napínavým příběhem a řadou překvapivých myšlenek, které budou většinu čtenářů šokovat.“

David Boyle, www.amazon.com

„Pozoruhodná a mrazivě otevřená kniha nabízející napětí i řadu překvapivých odhalení.“

Sam Kiley, www.amazon.com

„Moderní verze dobrodružných ‚výprav za pokladem‘ s pevným historickým základem a pořádnou dávkou tajemství.“

Terry Stiastny, www.amazon.com

„Akční thriller plný neuvěřitelných odhalení, která dost možná změní váš pohled na minulost i současnost. Zábavná, poučná a napínavá kniha pro všechny milovníky historie a záhad.“ Accio Adventure

 

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline