Beletrie > Světová > světová současná beletrie

 
Podfuk

Podfuk

Autor: Lee Goldberg, Janet Evanovich
Nakladatelství: Mystery Press s. r. o.
Počet stran: 256 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 279 Kč ušetříte 32% ebux cena 189 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
ePub
 
 
 

Více o eKnize Podfuk

ON JE LUPIČ-GENTLEMAN. ONA AGENTKA FBI. EXTRÉMNĚ VÝBUŠNÁ KOMBINACE!

Těžko si představit nesourodější dvojici, než je Nick Fox a Kate O’Hareová. On je prvotřídní podvodník a zloděj, ona zvláštní agentka FBI, která mu posledních pět let šla po krku.

Jenže právě když se Kate podaří Nicka konečně zatknout, vytasí se Nick se svým nejlepším švindlem vůbec – přesvědčí FBI, aby ho tajně zaměstnala, a navíc mu za parťáka přidělila Kate.

Ve spletitém podfuku si budou muset společně poradit s fingovanými únosy, falešnými identitami a zběsilými honičkami s policií i indonéskými piráty. Pokud se dřív nezabijí navzájem.Zajímavost

JANET EVANOVICH & LEE GOLDBERG

 

foto © Roland Scarpa

 

Janet Evanovich je americká bestsellerová autorka, jejíž knihy se pravidelně umisťují na předních příčkách žebříčku The New York Times. Je duchovní matkou neortodoxní hrdinky Stephanie Plumové, jejíž dobrodružství v současnosti čítají už dvaadvacet svazků, z nichž šest vyšlo i u nás (podle prvního dílu byl natočen film Slečna nebezpečná v hlavní roli s Katherine Heigl). Janet Evanovich v zámoří dosáhla takového úspěchu, že musela založit rodinnou firmu Evanovich Inc., která se stará o její literární impérium.

 

Sérii Fox & O’Hareová začala psát se scénáristou Leem Goldbergem, který stojí mimo jiné za seriály Můj přítel Monk nebo Diagnóza vražda, a píše i vlastní romány, z nichž mu například Watch Me Die vynesl nominaci na knihu roku. Goldberg žije v Los Angeles s manželkou a dvěma dcerami.

 

www.evanovich.com

www.leegoldberg.com

 

Hotline