Beletrie > Memoáry, osobnosti a osudy

 
Ve jménu Gucci

Ve jménu Gucci

Autor: Patricia Gucci
Nakladatelství: JOTA
Počet stran: 336 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 388 Kč ušetříte 44% ebux cena 219 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
ePub
 
 
 

Více o eKnize Ve jménu Gucci

Patricia Gucci se narodila v Itálii v roce 1960, sice z láskyplného vztahu, nicméně v době, kdy zplodit nemanželské dítě bylo naprosto nepřijatelné. Její narození mohlo stát Alda Gucciho kariéru. Rozhodl se proto, že nebude riskovat skandál, a ač Patriciinu matku Brunu velmi miloval, ihned po otěhotnění ji poslal do Londýna. Zpět do Itálie se vrátila až po porodu a podařilo se jí tak uniknout nejen zájmu médií, ale i rodiny.

Kniha Ve jménu Gucci mapuje hluboký milostný vztah Patriciiných rodičů, opírá se o autorčiny vzpomínky, milostné dopisy, rozhovory s matkou a nikdy nepublikované fotografie. Je to zároveň i příběh Patricie, která se ze zcela izolované a před světem tajené malé holčičky stala oficiální mluvčí značky Gucci a univerzální dědičkou otcova impéria.

Fascinující rodinné drama. Příběh vzestupu a pádu Alda Gucciho, muže, který stál za rozvojem jedné z nejslavnějších módních značek vůbec, vyprávěný jeho dcerou.

 Zajímavost

Patricia Gucci je jedinou dcerou Bruny a Alda Gucciho. Vyrostla v Anglii, Itálii, Švýcarsku a poté se odstěhovala do New Yorku, kde studovala herectví. Po otcově naléhání vstoupila v roce 1982 do rodinné společnosti Gucci, kde pracovala až do prodeje firmy v roce 1987. Má tři dcery a žije ve Švýcarsku.

 

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline