Osobní rozvoj > Osobní rozvoj a kariéra > Kariéra a zaměstnání > Komunikační dovednosti

 
Manažerská integrita

Manažerská integrita

Autor: František Hroník
Nakladatelství: Motiv Press s.r.o.
Počet stran: 152 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 249 Kč ušetříte48% ebux cena 129 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
ePub
 
 
 

Více o eKnize Manažerská integrita

Autor knihy František Hroník je v současnosti jednou z největších osobností v oblasti psychologie práce. Vzděláním a praxí je psycholog, který ve firemní praxi působí od roku 1996, kdy založil vlastní vzdělávací společnost, která je známá svým vlastním know-how v oblasti Assessment Centre a vzdělávání, inovativním přístupem k vytváření systémů vzdělávání a tvorbou rozvojových programů na míru. Působí především jako lektor programů na míru pro management a obchodníky.

Zajímavost

V současnosti je jednou z největších osobností v oblasti psychologie práce v České republice i na Slovensku, o čemž svědčí i jeho nominace na manažera roku 2010 a 2012 (v obou případech se stal finalistou soutěže).

Vzděláním a praxí je psycholog, který ve firemní praxi působí od roku 1996, kdy založil vlastní vzdělávací společnost, která je známá svým vlastním kvalitním know-how v oblasti Assessment Centre a vzdělávání, inovativním přístupem k vytváření systémů vzdělávání a tvorbou rozvojových programů na míru. Působí především jako lektor programů na míru pro management a obchodníky.

V roce 1999 vydal publikaci Jak se nespálit při výběru zaměstnanců, která se stala odbornou veřejností ceněnou knihou a zároveň velmi vyhledávanou, protože v ní publikuje celé know how o Assessment Centre. Je autorem řady publikací o lidských zdrojích, přednáší na studiu MBA (BIBS) předmět managing people a je zde v kontaktu s top managementem řady firem. Přednáší na odborných konferencích v České republice a na Slovensku, publikuje v odborném tisku. Pro manažery zdarma pořádá inspirativní vzdělávací akce, kde představuje novinky z různých oblastí (především HR, management) a jak je využít v našich firmách. Úspěšně vytváří programy vlastních konferencí, kde přednáší vynikající manažeři z praxe, konference jsou známé svým propojením s tématy „odjinud“ - z oblasti sportu, lékařství, umění.

 

Hotline