Beletrie > Světová > světová současná beletrie

 
Stačí jen dotyk

Stačí jen dotyk

Autor: Colleen Oakleyová
Nakladatelství: Fortuna Libri ČR
Počet stran: 356 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 349 Kč ušetříte 29% ebux cena 249 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
 
 
 

Více o e-knize Stačí jen dotyk

Jubilee Jenkinsová odmalička trpí nevšední chorobou: má alergii na lidský dotyk. Poté co na střední škole málem přišla o život po prvním polibku, odešla do ústraní a začala žít svůj život v naprostém osamění. Po matčině smrti je však nucena postavit se znovu tváří v tvář vnějšímu světu a jeho nástrahám.
Získá zaměstnání v knihovně, kde se seznámí s Erikem a jeho adoptivním synem Ajou. Chlapec prožil trauma, neboť ztratil oba rodiče, z jejichž smrti se obviňuje, je „svůj“, avšak s Jubilee si jako zázrakem rozumí. Eric se musí vyrovnat jak s Ajovou labilní povahou, tak s problémy s vlastní dcerou z prvního manželství. I Eric se s Jubillee spřátelí, najde v ní oporu a zamiluje se do ní. Rozhodne se, že si k ní najde cestu prostřednictvím knih a naučí ji milovat život.
Stačí jen dotyk, aby byl šťastný. Stačí jen dotyk, aby zemřela. Stačí jen dotyk a příběh o lásce dvou lidí vás chytí za srdce a nepustí až do poslední strany.
Collen Oakleyová je americká spisovatelka. Pracovala jako šéfredaktorka ženského časopisu o zdraví Women´s Health & Fitness a redaktorka Marie Claire. Její články, eseje i rozhovory různými zajímavými osobnostmi vyšly ale i v New York Times a dalších ženských časopisech a na webech věnujících se ženským sportům. Její románová prvotina Befor I Go zaznamenala velký úspěch. Román vypráví příběh mladé ženy s rakovinou prsu, která se před smrtí rozhodne najít svému manželovi novou životní partnerku.
Collen žije se svým manželem, čtyřmi dětmi a nejpřítulnějším křížencem německého ovčáka Baileym v Atlantě. Píše nejraději v pyžamu a popíjí u toho víno (pomáhá jí to zvládnout čtyři školoupovinná zlobidla). Říká, že pokud by měla být zvířetem, byl by to lenochod. Colleen najdete na webu www.ColleenOakley.com a také na facebooku.

 

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline