Sport, zdraví a životní styl > Sport > Sporty

 
Neohrožení

Neohrožení

Autor: Jonathan Northcroft
Nakladatelství: HOST – vydavatelství
Počet stran: 304 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 329 Kč ušetříte 40% ebux cena 199 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
 
 
 

Více o e-knize Neohrožení

Neuvěřitelná cesta od jistého sestupu k vítězství v Premier League: největší úspěch v moderní éře fotbalu.

Historie jedné neuvěřitelné fotbalové sezony od zpravodaje deníku The Sunday Times.

Stadion King Power odpočítává poslední vteřiny do výkopu. Na hřišti hraje osamělý trumpetista tklivou melodii „Post Horn Gallop“, neoficiální hymnu Leicesteru City. Po zádech běhá mráz. Soupeř zajíkavě lapá po dechu. Je odpískáno, začíná hon. Z velké obrazovky na stadion shlížejí žhoucí liščí oči. Na stěnách září nápisy #Fearless (#Neohrožení).

Leicester City byl vždycky trochu jiný klub, ale v sezoně 2015/2016 napsal příběh, který je v moderní fotbalové historii naprosto ojedinělý. Koho by to napadlo? Místo jistého sestupu šampionem Anglie? Na stadionu King Power se splnily sny všech malých klubu a nemožné se stalo skutečností.

-----

Kniha Neohrožení vypravuje o jednom nevšedním mužstvu s mnoha naprosto rozdílnými a jedinečnými osobnostmi, z nichž někteří by si zasloužili svou vlastní knihu. Autor se zaujetím líčí historii jedné sezony a rovněž příběh o tom, co tato událost může znamenat pro budoucnost anglického fotbalu.Zajímavost

Jonathan Northcroft je fotbalový zpravodaj deníku The Sunday Times, komentátor živých fotbalových přenosů Rádia 5 stanice BBC a pravidelný host show Sunday Supplement na televizním kanálu Sky Sports. Je spoluautorem knihy Manchester United Opus (2006) o historii klubu Manchester United.

 

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline