Osobní rozvoj a poznání > Životní styl

 
Svoboda v jídle jednou provždy – Jak se zbavit špatných návyků, pocitů viny a úzkostí spojených s jídlem

Svoboda v jídle jednou provždy – Jak se zbavit špatných návyků, pocitů viny a úzkostí spojených s jídlem

Autor: Melissa Hartwigová
Nakladatelství: Jan Melvil Publishing
Počet stran: 320 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 359 Kč ušetříte 31% ebux cena 249 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
ePub
 
 
 

Více o e-knize Svoboda v jídle jednou provždy – Jak se zbavit špatných návyků, pocitů viny a úzkostí spojených s jídlem

Diety nefungují, tvrdí Melissa Hartwigová, a v této knize ani žádný univerzální jídelníček nehledejte. Autorka vám místo toho představí mnohem užitečnější know-how: promyšlený plán, který vás ve třech krocích provede procesem sestavení zdravého a vyváženého jídelníčku na míru přímo pro vás – jídelníčku, který bude trvale udržitelný po zbytek života (a stravovací restart typu Whole30 může být prvním krokem).

V knize Svoboda v jídle jednou provždy najdete nástroje pro práci s vašimi návyky: pro zvládání pokušení, pro uvědomování si špatných návyků a pro rozpoznání spouštěčů souvisejících s jídlem dřív, než jsou uvedeny do chodu. Naučíte se identifikovat pět základních situací, kdy hrozí, že sklouznete zpátky do starých kolejí nezdravých návyků, a vytvoříte si plán, s nímž se jim postavíte. Dozvíte se také, jak s přehledem zvládnout uklouznutí a vrátit se na cestu za svými zdravotními cíli a znovu převzít kontrolu nad situací. Autorka popisuje i  taktiky, jak mluvit o novém zdravém životním stylu s rodinou a přáteli tak, aby vás to navzájem sblížilo a vy jste ve svém úsilí získali ještě větší jistotu.

Kniha Svoboda v jídle jednou provždy je prostoupená Melissinou proslulou tvrdou láskou a nabitá postupy, které sama vyzkoušela anebo analyzovala na základě zpětné vazby od svých klientů a tisíců čtenářů. Ukáže vám, jak získat svobodu v jídle, ať se právě teď cítíte jakkoli bezmocní, a naučí vás vypěstovat si k jídlu zdravý vztah, který si zasloužíte.

MELISSA HARTWIGOVÁ je spoluzakladatelkou programu Whole30 a spoluautorkou knih Jídlo na prvním místě a Whole30, bestsellerů podle žebříčků New York Times i podle českých měřítek.
 

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline