Beletrie > Domácí > Česká současná beletrie

 
Sedmé nebe

Sedmé nebe

Autor: Adriana Michálková
Nakladatelství: Má kniha.cz
Počet stran: 379 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
ebux cena 169 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
ePub
 
 
 

Více o eKnize Sedmé nebe

Co když je svět, ve kterém žijeme úplně jiný? Co když před námi skrývá tajemství, jehož některá zákoutí jsou temnější a děsivější, než cokoli jiného? Co když kolem nás žijí jedinci, kteří do našeho světa nepatří a byli do něj vyhoštěni za svá provinění? Co když žijeme ve světě, kde si padlí andělé odpykávají své tresty a jsou stíháni Temnotou, která neúprosně usiluje o jejich duše a mění je v nebezpečné Pokušitele, kteří propadli peklu? Co když se věčný boj mezi nebem a peklem odehrává i na Zemi?
  Před Elaine Riversovou, zdánlivě obyčejnou osmnáctiletou dívkou, se vlivem okolností odkryje střežená opona a ona uzří svět takový, jaký skutečně je. Dokáže tomu prozření čelit jen z jediného důvodu. A tím je její strážný anděl Kassiel, do kterého se bezmezně zamiluje, a ke kterému ji pojí nezničitelné pouto. Jenže je tohle svět, který dovoluje, aby k němu takové city chovala a on k ní? Je tohle svět, ve kterém není jejich výjimečná láska zakázaná a zapovězená?
   Proč se jí Kassiel zjevil zrovna teď? Před čím ji tak neunavitelně chrání, porušuje zákony a riskuje? Proč na ni po celý její život dávali pozor jeho skrytí spojenci z řad lidí, Nefilimů i padlých andělů, když je jen obyčejná dívka? Co jí hrozí za nebezpečí? Co je to za tajemství, jehož prozrazení by ji mohlo ohrozit na životě, a které nesmí znát ani ona?
   Co když je všechno mnohem složitější, spletitější a nebezpečnější? Co když nejde jen o záchranu Elainina života, ale i o záchranu celého lidstva? Co když je to právě Elaine, kdo nevědomky všechny ohrožuje? A co když je za tím ještě něco víc, co všechny ty ostatní hrozby převýší? Může být Elainina láska ke Kassielovi opravdu věčná, i když je ona smrtelná?

Jedná se o první díl z připravované fantasy ságy, která je ohromně strhující, nejednotvárná, srdceryvná a přesycená emocemi, nečekanými zvraty, tajemstvími a dramatickými zápletkami, které vyrážejí dech.

Děj je velmi silný, pestrý a do puntíku propracovaný, a i když je to love story, nechybí mu zápletky, napětí, nečekaná rozuzlení, akce, jedinečná atmosféra, dramatické odhalení, nápaditost, symbolika, vtipné dialogy, silná pouta, vytříbená charakteristika postav, emoce, rozvernost, tajuplnost, romantika, dojetí, věčná láska, katarze, provokace smyslů, dráždivost a návykovost.
 

Hotline