Osobní rozvoj a poznání > Životní styl

 
Motivační lži

Motivační lži

Autor: Steffen Kirchner
Nakladatelství: JOTA
Počet stran: 416 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 348 Kč ušetříte 43% ebux cena 198 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
ePub
 
 
 

Více o eKnize Motivační lži

Chcete změnit svůj život, ale jste již alergičtí na věty typu „Myslete pozitivně!“, „Naprogramujte se na úspěch!“, „Prvním krokem k úspěchu je vaše sebevědomí!“?

Kouč Steffen Kirchner bourá mýty a odhaluje lživá motivační tvrzení, která často nejenže nepomáhají k úspěchu, ale naši situaci naopak ještě zhoršují. Místo nich nabízí konkrétní alternativy a řešení, která mohou postupně, krůček po krůčku, ovlivnit váš život k lepšímu. Zapomeňte na to, že klíčem k úspěchu je tvrdá práce a zdravé sebevědomí, že pozitivní afirmace změní váš život, nebo že když budete úspěšní, budete také šťastní. Víte, že Lionel Messi, Kate Moss nebo Robbie Williams si nikdy nevěřili, ale přesto jsou úspěšní a zná je celý svět?

 

Úspěchu můžete dosáhnout, i když o sobě pochybujete, pochybnosti a vnitřní nejistota vám dokonce mohou pomoci dosáhnout větších cílů.

***

Steffen Kirchner je profesionální sportovní kouč a motivační poradce spolupracující s televizními stanicemi Sky TV a ZDF. Píše sloupky pro magazín FOCUS a přednáší o motivaci, osobním výkonu a vedení lidí. Jeho přednášky a prezentace jsou velmi živé, vtipné a strhující. Využívá nejen svých hlubokých teoretických znalostí, ale také praktických zkušeností – aktivního sportovce, manažera i trenéra. Je autorem několika knih, např. 111 nápadů pro další motivaci a štěstí nebo Pravidla pro vítěze: 25 jednoduchých zákonů pro osobní špičkový výkon. Spolupracuje se společnostmi Adidas, Audi, Siemens, VW, ThyssenKrupp a také s mnoha profesionálními sportovními kluby a atlety po celém světě. Jako mentální trenér se s německým národním týmem účastnil Letních olympijských her v roce 2012. Sám je aktivním vrcholovým sportovcem – hraje tenis na ligové úrovni.

 

***

 

 

 „Nejúspěšnější německý motivační kouč.“

Bild der Frau

 

„Praktické a zábavné… Kirchner je špičkový odborník – ve sportu, v životě, v práci.“

DIE WELT

„Kniha Steffena Kirchnera otevírá lidem oči, aby mohli komplexněji nahlédnout na souvislosti mezi opravdovou kvalitou života a špičkovým výkonem. Příliš často se totiž faktory úspěchu a štěstí představují velmi jednostranně. Samozřejmě, že každý člověk může překročit svoje hranice a dosáhnout nečekaných výkonů. Je ale velmi důležité, abychom při honbě za stále novými vrcholy nezapomněli sami na sebe, protože potom člověk ani při jejich dosažení nepociťuje žádné nadšení. Je na čase být prozřetelnější a podívat se na staré téma novým pohledem. Neboť koneckonců jde jen o jediné: Vědomě vnímat cestu životem – se všemi vrcholy a pády, mít radost z velkých věcí i maličkostí a prožívat okamžiky štěstí!“

Thomas a Alexander Hubertovi, sourozenci, profesionální němečtí horolezci a extrémní lezci tvořící tým „die Huberbuam“

 

***

 

 

Z myšlenek Steffena Kirchnera:

 

„Kdo chce zdolávat vysoké vrcholy, musí se umět vypořádat s návratem do údolí.“

„Není známkou slabosti, když se vzdáte, za určitých okolností to naopak může být jasný důkaz vnitřní síly.“

 

„Smysl života má hodně společného s pocitem sounáležitosti. Jen ten, kdo se cítí být vnímán jako člověk, namísto toho, aby musel fungovat jen jako nositel výkonu, pociťuje smysl ve své práci a svém jednání.“

 

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline