Technika, auta, počítače > Počítače a informatika

 
Streampunkeři YouTube a mediální rebelové

Streampunkeři YouTube a mediální rebelové

Autor: Maany Peyvan, Robert Kyncl
Nakladatelství: HOST – vydavatelství
Počet stran: 256 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 299 Kč ušetříte 33% ebux cena 199 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
 
 
 

Více o eKnize Streampunkeři YouTube a mediální rebelové

Pomalu opouštíme kabelovky a více využíváme streamovací služby, které za posledních deset let změnily způsob zábavy, tak jako kdysi nástup televize. Avšak pouze jedna služba se může chlubit tím, že zásadně ovlivnila filmový a televizní průmysl — YouTube. Platforma, která nejen nabízí miliardy hodin audiovizuálního obsahu, ale především umožnila vysílat téměř každému. Mediální hvězdy se dnes rodí jinde než v televizi a Hollywoodu…

Nejpovolanějším vypravěčem příběhu známého videoportálu a jeho největších hvězd je současný obchodní ředitel YouTube Robert Kyncl. Na příbězích několika youtuberů ukazuje, jak se mění diváci a jejich návyky, celebrity a sláva. Odhaluje tajemství úspěchu lidí, kteří se rozhodli jít cestou mediální zábavy, a ukazuje, že ani ti nejúspěšnější youtubeři se rozhodně neproslavili přes noc.

 

Streampunkeři jsou svižně a vtipně napsaný průvodce vším, co jste chtěli vědět o internetové revoluci jménem YouTube.
- Financial Express

Pokud dnes chcete chápat vývoj médií, musíte porozumět YouTube. Streampunkeři nabízejí fascinující vhled do hlav nápaditých a odhodlaných lidí, kteří proměňují naše divácké návyky.
- Brian Grazer, producent filmových hitů Apollo 13Čistá duše a Šifra mistra Leonarda

Láká vás internetová kariéra? Nejdříve si přečtěte Streampunkery, zasvěcený a promyšlený popis toho, co je doopravdy potřeba k úspěchu v digitální době.
- Michelle Phanová, americká youtuberka s bezmála devíti miliony odběratelů

 Zajímavost

Robert Kyncl (nar. 1970) odešel na počátku devadesátých let z Československa do Spojených států za studiem — a už tam zůstal. Začínal na různých asistentských pozicích, později pracoval v HBO a několik let byl obsahovým viceprezidentem Netflixu, který se i jeho zásluhou proměnil z donáškové služby DVD v globálního mediálního giganta. Od roku 2010 pracuje jako obchodní ředitel jeho největšího konkurenta — YouTube.

Maany Peyvan je jeden z nejdůležitějších textařů ve společnosti Google. Je autorem hlavních komentářů a tvoří obsah pro sociální média, radí s komunikační strategií a vede tvorbu projevů pro YouTube. Předtím pracoval pro kancelář prezidenta Baracka Obamy.
 

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline