Dětská literatura > Pohádky

 
Laskavé pohádky z 21. století

Laskavé pohádky z 21. století

Autor: Jindřich Malšínský
Nakladatelství: Dušan Žárský ŽÁR
Počet stran: 144 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
ebux cena 90 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
 
 
 

Více o eKnize Laskavé pohádky z 21. století

Laskavost – jedna z nejkrásnějších lidských vlastností, která je od jejích příjemců občas považována za samozřejmost. Lidé se ovšem nerodí dobří, zlí, závistiví, ani laskaví. Jejich osobnost je vytvářena postupně a ovlivněna dějem a prostředím, ve kterém se malý človíček nachází. Pan Jindřich Malšínský se v tomto díle zaměřil na lidské hodnoty, které dělají naši Zemi krásnější.

Kniha čítající deset příběhů popisuje situace a životy různorodých bytostí – takových, které známe z běžného života, i takových, které známe jen z pohádek či lidových vyprávění, bajek a pověstí. Ačkoliv je každá pohádka naprosto odlišná, všechny mají jeden společný rys – něžně sdělují, jak je důležité, aby se ve světě, který každým rokem prožívá změny, zachovaly tradiční kvality.

Příběhy rovněž nabízí malým posluchačům nahlédnutí do dob, kdy jejich babičky a dědečkové byli dětmi, jakým stylem jim byly vyprávěny pohádky a jak nakládali s volným časem. Díky tomu má kniha i vzdělávací charakter. A to jistě ocení mnoho dalších generací čtenářů.

 

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline