Beletrie > Dobrodružství, napětí, thrillery > Pro dospělé

doporučujeme
 
Manželka

Manželka

Autor: Alafair Burke
Nakladatelství: Metafora
Počet stran: 336 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 349 Kč ušetříte 30% ebux cena 244 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
 
 
 

Více o e-knize Manželka

JEHO SKANDÁL, JEJÍ TAJEMSTVÍ

Šokující thriller z domácího prostředí připomínající román Za zavřenými dveřmi

Angela potkává Jasona na večírku, pro který zajišťuje občerstvení. Je přesvědčená, že jejich romance bude jen krátkodobý úlet, jak to ostatně bývá mezi letními hosty a místními. K jejímu překvapení má však Jason, úspěšný profesor ekonomie, jiné plány. Následující léto se vezmou.

Manželství je pro ni skvělou příležitostí začít znovu a jinak. Se synem se odstěhuje na Manhattan, kde nikdo nic netuší o její tragické zkušenosti z mládí. S Jasonem navíc tvoří perfektní pár.

Po šesti letech se Jason díky úspěchu své knihy a rostoucí proslulosti v médiích stává známou osobností. Tím se ale najednou dostává příliš pozornosti i Angele, kteráo to aniv nejmenším nestojí. Jejich dokonalý život se začne hroutit ve chvíli, kdy jedna ze stážistek na univerzitě vznese proti Jasonovi obvinění ze sexuálního obtěžování a další žena, Kerry Lynchová, přijde s ještě mnohem závažnějším tvrzením.

Jason prohlašuje, že je nevinný, a Angela mu věří. Když však Kerry záhadně zmizí, musí Angela přehodnotit svůj pohled: jak na muže, jehož si vzala, tak na ženu, které se rozhodla nevěřit.

 

 

„Thriller postavený na horské dráze domácího násilí.“

– Publisher´s Weekly

 

„Skutečně vynikající děj… Spletitý jako bludiště, jemně vrstvený a dokonale načasovaný.“

– Thriller Boo
 

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline