Beletrie > Sci-fi, fantasy > Pro dospělé

 
Rytec kamejí

Rytec kamejí

Autor: Ivan Fíla
Nakladatelství: JOTA
Počet stran: 191 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
ebux cena 298 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
ePub
 
 
 

Více o e-knize Rytec kamejí

Strhující balada o lásce mezi nebem a zemí, kráse a opojení, zločinu a trestu. O Čaroději od Divokého jezera, který dokonal dávný sen všech alchymistů a stvořil nesmrtelného člověka, o dívce obdařené schopností vidět do svých minulých životů, a o milencích, kteří spolu prožili nejkrásnější krásno všech krásen. Kdysi, před sto lety…

To je nová kniha Ivana Fíly Rytec kamejí, pohádka pro dospělé plná magie a fantazie, kterou neodložíte, dokud příběh neopustí čarovnou temnotu. Zavede vás na rozkvetlou louku prozářenou jarním sluncem, kde doznívá tajemství života a smrti.

 

 

Ivan Fíla je filmový režisér, scenárista a spisovatel. K jeho nejvýznamnějším dílům patří filmy Lea, který získal nominaci na Zlatý glóbus a Evropskou filmovou cenu, a Král zlodějů, jenž se dostal do širší nominace na Oscara a získal cenu za nejlepší evropský scénář. Natočil několik dokumentárních filmů pro zahraniční televize, např. Margarete Buber-Neumann – Německý osud, Kroky v labyrintu nebo Václav Havel – Česká pohádka. Román Muž, který stál v cestě se stal bestsellerem. Ivan Fíla žije střídavě v Los Angeles, Frankfurtu a Praze.

 

 

Na frankfurtském knižním veletrhu zahraniční nakladatelé o Rytci kamejí prohlásili, že má potenciál Harryho Pottera, tajemství Dana Browna a mystiku Golema.

 

Nová kniha od autora bestselleru Muž, který stál v cestě, jenž vypráví strhující životní příběh Františka Kriegla

 

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline