Beletrie > Dobrodružství, napětí, thrillery > Pro dospělé

sleva
doporučujeme
 
Kukačka

Kukačka

Autor: Natalie Danielsová
Nakladatelství: HOST – vydavatelství
Počet stran: 264 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 319 Kč ušetříte 28% ebux cena 229 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
 
 
 

Více o e-knize Kukačka

Connie se probudí na psychiatrii. Prý spáchala strašný zloč­in — jenže si na nic nevzpomíná.

Když se Connie seznámí s Ness, stanou se z nich nejlepší p­řítelkyně. Jejich rodiny spolu jezdí na dovolenou a o všechno se dělí, jako by byly sestry. Ale život př­ináší problémy: Connie má potíže s dospívajícími dětmi, nemocnou matkou, v práci i manželství… Pomalu ztrácí vztah k realitě.

Jednoho dne se ocitne na psychiatrii a nic si nepamatuje. Navštěvuje ji pouze manžel; matka, někdejší nejlepší p­řítelkyně a děti za ní př­ijít nechtějí. Nebo nemohou? Soudní psychiatrička Emma Robinsonová musí pracovat s Conniinou pamětí a obě pomalu zjišťují, co se stalo, když cizí hnízdo obsadila kukačka…

 

––––

 

Danielsová čtenářům ukazuje nekompromisní pohled na podstatu lásky, věrnosti a zrady.
— Publishers Weekly

 

To, jak autorka bez příkras zobrazuje myšlenky hlavních postav, jejich obavy a nedostatky, je zneklidňujícím způsobem přesné.
— Mysteryplayground.net

 

„Mimochodem, já jsem Ness!“ představila se ta žena a natáhla ruku.
„Connie,“ odpověděla jsem a ruku stiskla.
A tak vzniklo naše pouto.
Připadá mi to tak dávno. Taky je to dlouhých šest let. Jako by se to odehrálo v jiném životě — v době, kdy jsem na ulici míjela bezdomovce schoulené v počuraných koutech a nedbale si pomyslela:
Jak se sakra stalo, že se ti život takhle podělal? Teď už to vím. A jak se ukázalo, odpověď zní: vlastně docela snadno. Říkáte si, že to bude postupný proces, ale pravdou je, že se váš život může změnit v jediném okamžiku. A může to být vrtoch úplně cizího člověka — třeba sousedky, která se rozhodne nastěhovat do domu na Buxton Road.
— ukázka z knihyZajímavost

Natalie Danielsová je pseudonym scenáristky, spisovatelky a herečky Clary Salamanové (nar. 1967), kterou můžete znát jako detektiva seržanta Claire Stantonovou ze seriálu Poldové. Žije střídavě v Londýně a v severním Španělsku.
 

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline