Beletrie > Světová > světová současná beletrie

 
Sex ve městě II.

Sex ve městě II.

Autor: Candace Bushnellová
Nakladatelství: JOTA
Počet stran: 240 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
ebux cena 198 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
ePub
 
 
 

Více o eKnize Sex ve městě II.

Dvacet let poté, co Candace Bushnellová vydala svou prvotinu Sex ve městě, která poskytla zcela nový pohled na kulturu seznamování a namlouvací rituály manhattanských vyšších vrstev, přichází tato průkopnice s novou knihou o kladech i záporech seznamování ve středním věku.

 

Příběh se odehrává v manhattanských čtvrtích Upper East Side a The Village. Sledujeme, jak se skupina kamarádek – Sassy, Kitty, Queenie, Tilda Tia, Marilyn a Candace – vyrovnává s věčným tématem randění a vztahů ve středním věku: zkoušejí hledat partnera na seznamce Tinder, stávají se objektem milostného zájmu mnohem mladších mužů, probírají možnost plastických operací, prožívají nadšení z nového přítele nebo se noří do hlubin deprese.

 

To všechno líčí Bushnellová s pochopením a humorem. Vychází z vlastních zkušeností a živě vykresluje satirický příběh o životě a lásce ze všech úhlů – manželství a děti, rozvod a truchlení, i tlak na ženy, aby si udržely mládí a byly úspěšné ve všech směrech. Určitě tento titul oceníte jako pokračování jedné z nejrevolučnějších knih o randění napsaných ve dvacátém století.

 

***

 

Candace Bushnellová je autorkou románů 4 blondýnky, Krása na prodej a Džungle rtěnek. Její prvotina Sex ve městě se stala předlohou k oblíbenému stejnojmennému televiznímu seriálu i celovečernímu filmu. Candace pochází z Connecticutu, vystudovala Riceovu univerzitu a Newyorskou univerzitu a je bývalá redaktorka časopisu Vogue a přispěvatelka týdeníku New York Observer. Žije v New Yorku.

 

***

 

„Jestliže existuje nějaká kniha, která nese pozitivní poselství mladým lidem, pak je to tato.“
USA Today

 

„Velmi zábavné čtení.“
Entertainment Weekly

 

„Silně návykový, důvtipný a originální příběh.“
Los Angeles Time
 

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline