Beletrie

sleva
novinka
doporučujeme
 
Co po ní zbylo

Co po ní zbylo

Autor: Eric Rickstad
Nakladatelství: HOST – vydavatelství
Počet stran: 415 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 389 Kč ušetříte 46% ebux cena 212 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
 
 
 

Více o e-knize Co po ní zbylo

Neřeknu ani slovo. Na mou duši…

Profesoru poezie na odlehlé Vermontské univerzitě Jonahu Baumovi se celý život převrátí vzhůru nohama, když jeho žena Rebecca a malá dcerka Sally zmizí z domova. Nic neukazuje na únos — žádné stopy vraždy, žádný důkaz, že Rebecca Jonaha opustila. Jen Sallyiny mrazivé kresby, Jonahovy malé lži a šerifovy obavy, že nic není takové, jak to vypadá.

I Sallyina nejlepší kamarádka Lucinda ví, že Sally by jen tak nezmizela, když spolu sdílejí tolik tajemství — zvlášť to, co viděly v lese. A Lucinda přísahala, že tohle tajemství si nechá pro sebe.

V den pětadvacátého výročí zmizení své ženy a dcery najde Jonah v lese malou dívenku. Nemohla by to být Sally? Je holčička vůbec skutečná, nebo je jen výplodem Jonahova zoufalství a smutku? Anebo se v temných lesích odehrává něco zlověstnějšího?

 -----

Autor se noří do zkoumání posvátného, křehkého vztahu mezi otcem a dcerou. Dívčino zmizení vyústí pro jejího zdrceného otce i kamarádku z dětství v trýznivou cestu viny, pokání a odhalení pravdy.

– Lisa Alberová, spisovatelka

Temný, zneklidňující a strhující thriller odehrávající se na vermontském venkově, který — a to mi věřte — ovládne váš život. Hrozivé a fantastické.

– Catherine Ryan Howardová, spisovatelkaZajímavost

Eric Rickstad je americký spisovatel. S manželkou a dětmi žije ve Vermontu. Jeho román Tiché dívky (2014, česky 2016) se dostal mezi bestsellery The New York Times a USA Today. Nakladatelství Host vydalo také jeho úspěšné pokračování Jména mrtvých dívek (2017, česky 2018) a prequel Číhání (2015, česky 2017).
 

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline