Beletrie > Světová > světová současná beletrie

 
Zpovědi trosky po čtyřicítce: Je načase zamilovat se do svého života

Zpovědi trosky po čtyřicítce: Je načase zamilovat se do svého života

Autor: Alexandra Potter
Nakladatelství: Práh
Počet stran: 592 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 349 Kč ušetříte 23% ebux cena 269 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
 
 
 

Více o eKnize Zpovědi trosky po čtyřicítce: Je načase zamilovat se do svého života

Kniha pro každou ženu, které někdy dělalo starosti, že se její život nevyvíjí podle plánu

Život Nell Stevensové je jeden velký chaos.
Když Nell zkrachuje kavárna a spolu s ní i její vztah, její „šťastně až do smrti“, které si plánovala v Kalifornii, stěhuje se zpět do Londýna, aby začala znovu. V Londýně se toho však hodně změnilo. Všechny její svobodné kamarádky jsou vdané a mají děti. Kvůli závratné výši nájmů je nucena pronajmout si pokoj v domě neznámého člověka a ve světě dokonalých životů prezentovaných na Instagramu si připadá jako troska. A co je ještě horší, jako troska po čtyřicítce.
Když však Nell získá práci jako autorka nekrologů, seznámí se s úžasnou Cricket, vdovou po osmdesátce potýkající se s vlastními problémy, a vznikne mezi nimi nepravděpodobné přátelství. Vzájemně si pomáhají uzdravit svá zlomená srdce a vyrovnávat se s tím, že jejich životy se nevyvíjejí podle plánu, jedna druhou směřuje k novým dobrodružstvím a nečekaným radostem. Po všech životních kotrmelcích je Nell odhodlaná zajistit, že příští rok bude úplně jiný. Je totiž načase převrátit svůj život vzhůru nohama.

Alexandra Potter je britská autorka jedenácti romantických humorných novel, z nichž se staly bestsellery. Její knihy se prodávají ve více než dvaceti zemích a celosvětově se jich prodalo přes milion výtisků (ve Spojeném království, Spojených státech amerických, v Německu, České republice, Slovinsku a Srbsku se dokonce pravidelně objevují v žebříčcích nejprodávanějších knih).

 

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline