Podnikání, ekonomie, finance > Cestovní ruch > Cestopisy

 
Od slackline k tiché radosti

Od slackline k tiché radosti

Autor: Anna Hanuš Kuchařová
Nakladatelství: JOTA
Počet stran: 407 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 498 Kč ušetříte 34% ebux cena 328 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
ePub
 
 
 

Více o eKnize Od slackline k tiché radosti

Vyprávění nejlepší české slacklinerky, která chodila kilometr nad zemí na čtyřech kontinentech.

O chození po lajně v tisícimetrových výškách, kde se probouzí nečekaná vnitřní síla. Osm let života, kdy se dívka mění v ženu. Volí mezi tím, co má ráda a co miluje. Po prvních rozechvělých krůčcích vysoko nad zemí skočí do odvážného života. Vír dobrodružství ji prožene Evropou i Amerikou, kde se potká s lidmi, kteří ji fascinují. Nejvíc ji ale oslňuje pravidelné chvění tenkého popruhu pod jejími chodidly, na kterém závisí její život. Jak je možné, že lidské tělo dokáže chodit ve volném vzduchu?

Co se to děje s její myslí, když překonává vlastní ego? A co na ni čeká ve stavu změněného vědomí, do kterého ji dostává rytmická chůze prostorem mezi skalami?

                                                                                 ***

Anna Hanuš Kuchařová (*1988)

Architektka, která opustila práci, aby se stala provazochodkyní, slacklinerkou. Chodila po lajnách na čtyřech kontinentech. Nad pouští, mořem i ledovcem. Nejvýš kilometr nad zemí. Je nejlepší Češkou v tomto sportu. Na krátkou dobu držela evropský rekord a dlouhodobě patří do širší světové špičky. Je organizátorkou i účastnicí mezinárodních slackline projektů. Založila Slackline Academy a čtyři roky byla prezidentkou České asociace slackline. Jako první strávila na lajně 24 hodin bez přestávky.

A ve vzduchu dokonce řekla „ano“ jednomu báječnému muži.

 

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline