Beletrie > Komiksy > Komiksy pro dospělé

 
Jste nuly

Jste nuly

Autor: Hugleikur Dagsson
Nakladatelství: VOLVOX GLOBATOR
Počet stran: 232 stran
Jazyk: český
Formát: Nelze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 249 Kč ušetříte 32% ebux cena 169 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
 
 
 

Více o eKnize Jste nuly

Hugleikur Dagsson je islandský karikaturista, spisovatel a komik, který se narodil v roce 1977 a od té doby dýchá vzduch a dělá vtipy. Publikoval asi 20 knih, napsal 3 hry a 1 animovanou televizní show. Rovněž vystupuje jako komik.
V zimě svítí na Islandu slunce jen tři hodiny denně. V létě na Islandu slunce vůbec nezapadá. Islandský národní nápoj se jmenuje "Černá smrt". Islandské národní jídlo je shnile žraločí maso. Na Islandu jsou jeho knihy kultovním bestsellerem.
Je známý svým jednoduchým stylem a opravdu hodně černým humorem. V češtině mu vyšly už čtyři knihy, jejichž názvy A tomu se mám smát?, To má být legrační?, A to je nějaký vtip? a Lidové fláky, které jeho dílo trefně vystihují – buďto se budete válet po zemi smíchy, nebo vás Dagssonovy kresby okamžitě pohorší a odpudí. Nová kniha Jste nuly na ně navazuje a přináší další porci černých a brutálních vtipů o sexu, domácím násilí či vašich komplexech.
Jste-li opravdový loser, toto je kniha pro vás!
Hugleikur Dagsson: „Doufám, že nemám žádné prorocké schopnosti, protože spoustu věcí, co jsem nakreslil, bych nechtěl zažít,"
Knížka brutálních kreslených vtipů, které opravdu, ale opravdu nejsou vhodné pro děti a mládež.
Z angličtiny přeložil František Fuka.
 

Hotline