Beletrie > Sci-fi, fantasy > Pro dospělé

 
Dům fúrií

Dům fúrií

Autor: Madeleine Rouxová
Nakladatelství: JOTA
Počet stran: 391 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 398 Kč ušetříte 35% ebux cena 258 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
ePub
 
 
 

Více o eKnize Dům fúrií

Přicházejí sem, protože jsou zlí. Nenapravitelní. Přicházejí sem zemřít.

Gotický horor od autorky bestselleru Asylum.

 

Louisa Dittonová je osamělá a plachá. Poté, co utekla ze školy, kde byly kruté tresty na denním pořádku, je nadšená, když se seznámí se starou ženou, která jí nabídne místo pokojské v penzionu.

Ale brzy po příjezdu do Coldthistle House si Louisa začne uvědomovat, že záhadný majitel penzionu, pan Morningside, poskytuje svým hostům mnohem víc než jen ubytování. Ve skutečnosti je tento dům místem soudu a pan Morningside a jeho zaměstnanci vykonávají nad hosty svou vlastní temnou verzi spravedlnosti. Nad hosty, jejichž hříchy považují za neodčinitelné.

Louisa se začne bát o mladého muže jménem Lee, který se svou neobyčejnou laskavostí od ostatních hostů výrazně odlišuje. Louisa si uvědomuje, že je možná na ní, aby ho před tak hrozivým koncem uchránila. Ale jak může Louisa vědět, komu v tomto domě plném klamu a lží věřit?

Kniha je doplněna příznačnými ilustracemi a fotografiemi, které oživují podivný svět, ve kterém je hranice mezi lidmi a duchy opravdu tenká.

 

***

 

Madeleine Rouxová je autorkou bestsellerů knižní série Asylum, která byla prodána do jedenácti zemí světa. Narodila se v Minnesotě, absolvovala studium kreativního psaní na Beloit College ve Wisconsinu. V současnosti žije v Seattlu, ve státě Washington.

 

***

 

Dům fúrií vás chytí a nepustí. Je to okouzlující, strašidelná a skvěle napsaná cesta do srdce temnoty.“

Michelle Gagnon

 

Dům fúrií zavede čtenáře na klikatou cestu temnou chodbou, po níž máme nutkání se vydat bez ohledu na to, co je za dveřmi na jejím konci. Ponuře podmanivá četba.“

Mindy McGinnis, držitelka ocenění Edgar Award za román A Madness So Discreet

 

Dům fúrií je naprosto úžasný! Záludný a legrační, výstřední a děsivý, srdceryvný a triumfální. Madeleine Rouxová vždy – vždy – nadchne a překvapí!“

Jonathan Maberry, autor bestsellerů časopisu New York Times Rot & Ruin a Mars One

 

„Od tajemného prologu až po vzrušující závěr je tento gotický příběh prodchnutý stísněným pocitem. Přináší faustovské téma, jež zkoumá nejtemnější místa lidské povahy. První díl této nové série vytváří znepokojivou atmosféru, která čtenáře zcela jistě vystraší i uchvátí.“

Booklist

 

 

Hotline