Česká a světová literatura > Světová > světová současná beletrie

 
Freed - Padesát odstínů svobody pohledem Christiana Greye

Freed - Padesát odstínů svobody pohledem Christiana Greye

Autor: EL James
Nakladatelství: Baronet
Série: Fifty Shades (6. kniha v sérii)
Počet stran: 768 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 659 Kč ušetříte30% ebux cena 459 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
ePub
 
 
 

Více o eKnize Freed - Padesát odstínů svobody pohledem Christiana Greye

Prožijte znovu vášeň, romantiku a napětí Padesáti odstínů svobody očima Christiana Greye prostřednictvím jeho myšlenek, vzpomínek a snů.

E L James se vrací do světa Padesáti odstínů s hlubším a temnějším pohledem na milostný příběh, který okouzlil miliony čtenářů po celém světě.

Jste srdečně zváni na svatbu desetiletí, kde Christian Grey učiní z Anastasie Steeleové svou manželku. Ale je vůbec Christian schopen obstát v roli nastávajícího manžela? Jeho otec má jisté pochybnosti, jeho bratr chce uspořádat divokou rozlučku se svobodou a jeho snoubenka nechce složit manželský slib poslušnosti.
I samotné manželství však přináší jisté výzvy. Vzájemná vášeň Christiana a Any je žhavější a smyslnější než kdy dříve, ale Anin vzdor nepřestává vyvolávat Christianovy nejtemnější obavy a oslabovat jeho vůli vzdát se kontroly. Jejich vztah také ohrožuje stará rivalita a zášť, a jedno nesprávné rozhodnutí by je mohlo navždy rozdělit…
Dokáže Christian překonat noční můry z dětství, vyrovnat se s trýznivým mládím a zachránit se? Teď, když konečně zjišťuje pravdu o svém původu, bude schopen najít sílu k odpuštění a přijmout Aninu bezpodmínečnou lásku?
Dokáže se Christian osvobodit?
 

Hotline