Detektivky a thrillery > Detektivky

 
Samotář

Samotář

Autor: S. R. White
Nakladatelství: HOST – vydavatelství
Počet stran: 447 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 399 Kč ušetříte38% ebux cena 249 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
ePub
 
 
 

Více o eKnize Samotář

Proč by záhadný samotář po letech života v ústraní zabíjel naprosto neznámého člověka? 

Vražda majitele malého obchůdku v divoké australské buši vypadá na první pohled jako krádež, která se zvrtla. Oběť má v těle jedinou bodnou ránu a ve vazbě sedí hlavní podezřelý — na místě činu se nad tělem skláněl záhadný tichý muž s rukama od krve, který před patnácti lety beze stopy zmizel. Bez přesvědčivých důkazů o jeho vině má hlavní vyšetřovatelka Dana Russoová pouhých dvanáct hodin na to, aby ho usvědčila. 

Kde se skrýval? Proč odmítá vypovídat? A jak moc je vlastně nebezpečný? Dana závodí s časem, aby muže přiměla mluvit. Dnešek pro ni navíc není den jako každý jiný — dnes je den D, jediný den v roce, kdy vpouští do svého vědomí přízraky z minulosti. Rozjitřená a zranitelná se vrací z okraje útesů do vyšetřovací místnosti na policejní stanici. Jenže s každým dalším výslechem je jí jasnější, že pokud se chce dozvědět pravdu, bude muset jít s vlastní kůží na trh a pohlédnout se minulosti zpříma do tváře.

–––

Napínavé, úžasně vystavěné vyprávění s vypjatým závěrem.
Peter May, spisovatel 

Samotář je pochmurný román plný beznaděje, a přece jeho neprostupnou temnotou pronikají záblesky světla.

 — Crimefictionlover.com 

 

Fascinující psychologická studie, kde nic není takové, jak se zdá. Originální a podmanivé.

 — Chris Hammer, spisovatel Zajímavost

S. R. White pracoval dvanáct let u britské policie. Poté se vrátil ke studiu a získal titul z tvůrčího psaní na Nottingham Trent University. Nyní žije v australském Queenslandu. Jeho první román Samotář (2020) se stal mezinárodním bestsellerem a autor právě připravuje jeho pokračování. 

 

Hotline