Česká a světová literatura > Světová > světová současná beletrie

 
Adresa: Naděje

Adresa: Naděje

Autor: Mélissa Da Costa
Nakladatelství: JOTA
Počet stran: 343 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 378 Kč ušetříte34% ebux cena 248 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
ePub
 
 
 

Více o eKnize Adresa: Naděje

Co si život bere, to také vrací. Nádherný román a smutku, odvaze a naději, který budete vnímat všemi smysly.
 
Amanda odešla z města a usadila se v osamělém domě v Auvergni, aby mohla dát prostor svému zármutku. Nikdy si nepomyslela, že by se mohla cítit až tak zle. Venku svítí slunce a zpívají ptáci, ale ona se ukrývá v chladném přítmí domu, aby nemusela čelit životu. Když se jí ale do rukou dostanou zápisky paní Huguesové, předchozí majitelky domu, pomalu se probírá z bolavé letargie a postupně se pouští do obnovy staré opuštěné zahrady. Jak se střídají roční období, mění se i Amandin život, v hlíně nachází novou sílu k životu a otevírá se novým zážitkům a jedinečným setkáním. A každé ráno… každé ráno se stává příslibem, že po něm přijde i další.
V tomto románu o smutku a odvaze nás Mélissa Da Costa nutí doširoka otevřít oči i srdce. Vnímat všemi smysly. Je to úchvatná oslava přírody, díky níž můžeme najít sílu smířit se životem.


Zajímavost

Francouzská spisovatelka Mélissa Da Costa (*1990) vystudovala ekonomii a management, pracuje ve státní správě jako manažerka komunikace v oblasti energie a klimatu. Věnuje se také studiu aromaterapie, naturopatie a sofrologie (techniky harmonizace mysli). Ve Francii zaujala čtenáře i kritiku svou prvotinou Tout le bleu du ciel (česky vyjde v Nakladatelství JOTA) a dostala za ni cenu čtenářů Grand Prix du Livre de Poche 2020. Žije v městečku Villefontaine nedaleko Lyonu.
 

Hotline