Romantika > Erotická literatura

sleva
novinka
bestseller
doporučujeme
 
Láska a jiná slova

Láska a jiná slova

Autor: Christina Laurenová
Nakladatelství: JOTA
Počet stran: 426 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 398 Kč ušetříte35% ebux cena 258 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
ePub
 
 
 

Více o eKnize Láska a jiná slova

Příběh srdce nemůže být nikdy přepsán.

Mohlo by se zdát, že Macy Sorensenová  má svůj život pevně pod kontrolou – pracuje jako pediatrička, chystá svatbu se starším, finančně zajištěným mužem a zachovává si chladnou hlavu a emoce na uzdě.
Ovšem jen do doby, než jí jednoho dne zkříží cestu Elliot Petropoulos, první a poslední opravdová láska jejího života. A ochranná zeď, kterou si kolem sebe vystavěla, začíná mít trhliny. Kdysi pro ni Elliot znamenal všechno. Byl to právě on, kdo jí pomohl se po smrti její maminky znovu otevřít světu… a kdo jí v tu samou noc, kdy jí vyznal lásku, zlomil srdce.
Příběh je vyprávěn ve dvou časových rovinách, tehdy a dnes. Sledujeme dospívající dvojici, jejichž přátelství se během společně strávených víkendů, kdy si vzájemně čtou nesmrtelné příběhy a sdílejí své bolesti i radosti, mění v něco vážnějšího a hlubšího.
Když se po letech znovu potkají, dostihne je bolestná vzpomínka na to, co se tehdy v noci přihodilo. Elliot konečně pochopí, proč Macy ze dne na den zmizela z jeho života, a pokusí se v ní opět probudit lásku a důvěru.

***

Láska a jiná slova je ten typ knihy, která vás naprosto pohltí. Nádherně propracovaný svět, u kterého skoro zapomenete, že je fikční. Budete prožívat jak rozchody, tak radosti, mezi Macy a Elliotem pocítíte třaskavou chemii. S vyvíjejícím se příběhem budete muset krotit vaše emoce – bude se vám chtít smát, brečet, ale především těm dvěma budete držet palce, aby se přes všechny nástrahy světa v lásce sešli. Opravdová radost od prvního po poslední písmenko.“     Kristin Harmelová, spisovatelka

„Christina Laurenová to zase zvládla na výbornou! Okouzlující román o bezprostřednosti v dospívání a složitých volbách v dospělosti. Láska a jiná slova splétá minulost a přítomnost do velmi atraktivního a sofistikovaného příběhu.“
Amy E. Reichertová, spisovatelka

Láska a jiná slova je krásně zpracovaná zápletka o síle přátelství, první lásce, ztrátě a znovunalezení spřízněné duše. Prožívala jsem každý moment knihy.“
Vilma Irisová, influencerka

Zajímavost

Christina Laurenová je pseudonym dvou nejlepších kamarádek, spřízněných duší, mentálních dvojčat a spisovatelského tandemu Christiny Hobbsové a Lauren Billingsové, autorek bestsellerových sérií Božský a Vášnivý. Můžete je najít online na christinalaurenbooks.com, facebook.com/ChristinaLaurenBooks, nebo na Twitteru pod @seeCwrite a @lolashoes.
 

Hotline