Všechny

sleva
 
Mise Hygge

Mise Hygge

Autor: Caroline Francová
Nakladatelství: JOTA
Počet stran: 208 stran
Jazyk: český
Formát: Lze měnit formátování a velikost textu info
Běžná cena 298 Kč ušetříte 67% ebux cena 99 Kč
Dostupná pro:
 
Wooky
Kindle
PocketBook
ePub
 
 
 

Více o eKnize Mise Hygge

Když šéfredaktor Alexandre oznámí Chloé, neohrožené válečné reportérce, že musí hned odjet do Gilleleje, malé pobřežní vesničky v Dánsku, která byla vyhodnocena jako nejšťastnější místo na světě, je novinářka vrcholně pobouřena. Má odejít do vyhnanství v zapadlé díře s nevyslovitelným jménem a zkoumat tam dánské hygge a štěstí při svíčkách? Když ji navíc šťastní lidé neskutečně deprimují? Neví ale, že tato mise, kterou považuje za trest, jí navždy změní život…

 

V této knížce plné dánského koloritu vypráví Caroline Francová s humorem a sympatií o nečekané změně v životě jedné mladé ženy.

 

Pohodový román o umění žít po dánsku

 

 

Caroline Francová je novinářka, spisovatelka, autorka divadelních her a televizní scenáristka. Vystudovala Sciences Po a žurnalistiku, pracovala v tiskové agentuře AEF. V roce 2011 odešla ze zaměstnání a v současnosti je na volné noze jako nezávislá novinářka a scenáristka. Přispívá do novin a časopisů, např. Le Monde, Challenges, Le Nouvel Obs, Psychologies magazine nebo L՚Express Style.

Přestože má tři malé děti, stíhá každý den dávat příspěvky na svůj blog (http://www.penseesbycaro.fr), na němž s humorem popisuje malé i velké problémy jedné Pařížanky, která se snaží skloubit kariéru s rodinným životem. Je také autorkou několika humorných knížek o dětech, rodičích, rodinných vztazích, např. Le guide des super parents d՚ados (2017).

 

 

„Výborná četba, jednoduchá, rychlá, svěží, feel-good. Je to román, který budu všem doporučovat!“

www.lecteurs.com

 

„Chápete správně, máte-li chuť na sladkou vsuvku vonící po skořici a horké čokoládě, vřele vám tuto knížku doporučuji!“

http://readingnotes.canalblog.com/

 

 

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline