Beletrie

seřadit podle
 
rozšířený filtr základní filtr
cena:
vlastnost:
jazyk:
Zobrazit po: 10 20 30 50 
1 2 3 4 5 6  ...   610 poslední následující

Kobra

( Deon Meyer )
Nakladatelství: Moravská Bastei MOBA
Jazyk: český
Dostupná pro:
Poslední věc, kterou Benny Griessel potřebuje, jsou problémy. Touha sáhnout opět po láhvi ho nutí lhát kolegům i svému sponzorovi u Anonymních alkoholiků. A stěhování k Alexe nebyl nejlepší nápad. Krvavá lázeň v penzionu poblíž Franschhoeku je prací profesionála - tři oběti, tři perfektní zásahy…
ušetříte 43%
ebux cena 199 Kč
 
 

Stockholm DELETE

( Jens Lapidus )
Nakladatelství: Nakladatelství KNIHA ZLÍN, s. r. o.
Jazyk: český
Dostupná pro:
Když se zničehonic na odlehlé samotě na ostrově Värmdö spustí alarm, vyráží hlídač zjistit, co se stalo. Nečekají ho tam však lupiči, ale oběť, zavražděná tak brutálně, že tělo nelze identifikovat. Nedaleko místa činu je nalezen těžce zraněný mladý muž. Je zadržen jako hlavní podezřelý a vyžádá si…
ušetříte 49%
ebux cena 179 Kč
 
 

Quantum Break - Nulový stav

( Cam Rogers )
Nakladatelství: Baronet
Jazyk: český
Dostupná pro:
Jack Joyce se šest let snažil uniknout – uniknout svému životu, uniknout času, uniknout šílenství svého bratra Willa. Ale když se nakonec vrátí domů, ukáže se, že jeho bratr zas tak šílený není. Will zkonstruoval stroj času, který má potenciál zachránit lidstvo. Válka? Dá se jí předejít.
ušetříte 40%
ebux cena 229 Kč
 
 

Želvou proti zdi

( Daniela Fischerová )
Nakladatelství: Mladá fronta
Jazyk: český
Dostupná pro:
Nejnovější sbírka D. Fischerové přináší šestatřicet mistrně pointovaných povídek. Vyprávějí o lidských vztazích, o náhodě, o lásce nešťastné i šťastné, o té první i o té poslední. Sedmici příběhů delších následuje řada mimořádně stručných. Fischerová umí vystavět členitý děj na co nejmenší ploše.
ušetříte 35%
ebux cena 149 Kč
 
 

Tři hároši v Podněstří

( Jiří Kostúr )
Nakladatelství: Jiří Kostúr
Jazyk: český
Dostupná pro:
Tři hároši v Podněstří je závěrečná část cestopisné trilogie explorerů Františka Stárka Čuňase, Míry Skalického Skaláka a Jiřího Kostúra. Cestovatelský triumvirát doplňuje samozřejmě i slabší pohlaví: Šárka Skalická a v případě Čuňase nová dámská akvizice sedumadvacetiletá Evelína.
 
ebux cena 129 Kč
 
 

Naše vtipná historie

( Pavel Kantorek )
Nakladatelství: Cosmopolis
Jazyk: český
Dostupná pro:
Jedinečný soubor vtipů Pavla Kantorka vás provede napříč naší historií od pravěku až po konec socialistické éry. Užijte si tvorbu, která v knižní podobě vychází po téměř 20 letech!
ušetříte 15%
ebux cena 110 Kč
 
 

Smrtící sliby

( J. D. Robb )
Nakladatelství: Metafora
Jazyk: český
Dostupná pro:
Záhadný případ Evy Dallasové… nebezpečí číhá v minulosti. Na počátku stojí krabice, adresovaná Evě. V ní najde zbraň, odznak, průkaz Amaryllis Coltraineové a vzkaz od vraha: MŮŽETE SI TY VĚCI NECHAT. MOŽNÁ CO NEVIDĚT POŠLU NĚKOMU JINÝMU VAŠE.
ušetříte 30%
ebux cena 230 Kč
 
 

Vějíř s kosatci

( Laura Joh Rowlandová )
Nakladatelství: Metafora
Jazyk: český
Dostupná pro:
Jsme v Japonsku, píše se rok 1709… Šógun je starý a nemocný. Sano Ičiró, kdysi druhý muž ve státě, je dvorskými intrikami zbaven vysokého úřadu a degradován na obyčejného policistu městské hlídky. A nejen to. Také jeho manželství je v troskách. Nevyzná se už ani ve své ženě Reiko, natož v tom…
ušetříte 30%
ebux cena 244 Kč
 
 

Bohové a králové

( Dana Thomasová )
Nakladatelství: Metafora
Jazyk: český
Dostupná pro:
Poodhalte roušku životních osudů dvou slavných mužů, kteří rozčeřili poklidné vody módního světa a nesmazatelně se zapsali do historie. V knize Bohové a králové autorka Dana Thomasová nic nezastírá, líčí fascinující i krutý svět módní branže bez příkras, takový, jaký je. Kdo vystoupá vysoko…
ušetříte 30%
ebux cena 419 Kč
 
 

Následuj svůj vnitřní kompas

( Christiane Northrupová )
Nakladatelství: Metafora
Jazyk: český
Dostupná pro:
Existuje spolehlivý způsob, jak v životě činit moudrá rozhodnutí? Jak se snadno orientovat v záplavě informací, které nás bombardují od rána do večera zaručenými radami, co bychom měli a neměli, abychom byli šťastní? A jak rozpoznat, co je pro nás v dané situaci nejlepší?
ušetříte 30%
ebux cena 139 Kč
 
 
Zobrazit po: 10 20 30 50 
1 2 3 4 5 6  ...   610 poslední následující

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline