Zahrada, zvířata, příroda > Myslivost

seřadit podle
 
rozšířený filtr základní filtr
cena:
vlastnost:
Zobrazit po: 10 
1

Ozvěny zelených revírů

( Jiří Křivánek )
Nakladatelství: Knižní klub
Jazyk: český
Dostupná pro:
Jiří Křivánek, autor úspěšné knihy Lovecká ohlédnutí, vás opět zavede do rozlehlých honiteb vojenských lesů, v nichž prožil většinu profesního života. Svá vyprávění čerpá z dlouholeté myslivecké praxe, kterou získal během svého povolání jako lovec i lovecký průvodce.
ušetříte 30%
ebux cena 209 Kč
 
 

Povídání o srnčí zvěři

( Josef Drmota )
Nakladatelství: Grada
Jazyk: český
Dostupná pro:
Kniha „Povídání o srnčí zvěři“ vychází z úspěšného titulu „Srnčí zvěř v našich honitbách“ (Grada, 2007). Josef Drmota, vedoucí původního autorského kolektivu, se tentokrát pokouší představit výrazně odlehčenou formou srnčí zvěř jako společníka člověka v ekosystémech současné kulturní krajiny.
ušetříte 34%
ebux cena 150 Kč
 
 

Zvyšování přírodní hodnoty polních honiteb

( Petr Marada a kolektiv )
Nakladatelství: Grada
Jazyk: český
Dostupná pro:
Obnova remízků, biocenter a biokoridorů, zakládání biopásů, zatravněných pásů a jiných krajinných prvků, políček nezbytných pro život zvěře jsou některá z opatření, která zvyšují přírodní hodnotu polních honiteb.
ušetříte 35%
ebux cena 45 Kč
 
 

Odhad věku mufloní zvěře

( Čeněk Červený )
Nakladatelství: Grada
Jazyk: český
Dostupná pro:
Publikace vychází z četných současných pramenů o odhadu věku mufloní zvěře a z vědeckých i praktických poznatků a zkušeností.Kniha je zaměřena na hodnocení exteriéru a sledování hlavních znaků jednotlivých věkových skupin mufloní zvěře. Jako novum zde autor popisuje a osvětluje vývoj a z...
ušetříte 48%
ebux cena 114 Kč
 
 

Lov zvěře v našich honitbách

( Drmota Josef )
Nakladatelství: Grada
Jazyk: český
Dostupná pro:
Publikace Lov zvěře v našich honitbách je kniha, která komplexně popisuje problematiku současného lovu v podmínkách naší myslivosti. Vyčerpávajícím způsobem se zaobírá rozdělením aktuálních loveckých metod s přihlédnutím ke zvláštnostem lovu vybraných druhů zvěře. Zároveň přináší bohaté ...
ušetříte 49%
ebux cena 219 Kč
 
 
Zobrazit po: 10 
1

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline