Pohádka

seřadit podle
 
Zobrazit po: 10 20 30 50 
1 2 3 4 5 6  ...   20 poslední následující

Pohádky 6

( Josef Štefan Kubín, Ladislav Hrubý, Lidová, Hana Lamková, František Hrubín, Karel Jaromír Erben ) ( Josef Štefan Kubín, Ladislav Hrubý, další ... )
Pohádky staršího data i pohádky novější, známé i méně známé, pohádky dramatizované, pohádky poučné, výchovné, pohádky pro radost. Nikdy jich není dost! Již šestý díl naší miniserie Pohádky určené pouze pro digitální obchody je tady.
ušetříte -0%
ebux cena 69 Kč
 
 

Pohádky 5

( Jaroslav Kotouč, Josef Štefan Kubín, Josef Svoboda, Josef Barchánek, František Hrubín ) ( Jaroslav Kotouč, Josef Štefan Kubín, další ... )
Pohádky staršího data i pohádky novější, známé i méně známé, pohádky dramatizované, pohádky poučné, výchovné, pohádky pro radost. Nikdy jich není dost! Již pátý díl naší miniserie Pohádky určené pouze pro digitální obchody je tady.
ušetříte -0%
ebux cena 69 Kč
 
 

Pohádky 4

( Hans Christian Andersen, Liboslav Tetens, podle starých pramenů, Lidová, Jaroslav Pacovský, Jiří Šebánek, Pavel Šrut, Vladimír Jiránek, Božena Němcová ) ( Hans Christian Andersen, další ... )
Pohádky staršího data i pohádky novější, známé i méně známé, pohádky dramatizované, pohádky poučné, výchovné, pohádky pro radost. Nikdy jich není dost! Další díl naší miniserie Pohádky určené pouze pro digitální obchody je tady.
ušetříte -0%
ebux cena 69 Kč
 
 

Mumínci a kometa

( Tove Janssonová ) ( Tove Janssonová )
Vydavatel: OneHotBook
Jazyk: český
V muminím údolí se rozkřikne, že se na svět řítí kometa. Mumínek s Čenichem a se Šňupálkem neváhají a neohroženě se vypraví do hvězdárny v Opuštěných horách, aby zjistili, jestli opravdu hrozí zánik všeho. Při svém dobrodružném putování narazí na vyschlé moře a další podivné úkazy...
ebux cena 229 Kč
 
 

Putování za švestkovou vůní

( Ludvik Aškenazy ) ( Ludvik Aškenazy )
Vydavatel: SUPRAPHON
Jazyk: český
Vyprávění Ludvíka Aškenazyho vyšlo u nás v knižní podobě poprvé v roce 1959 a od té doby patří do Zlatého fondu dětské literatury. Příběh trpaslíka Pitrýska, který uteče z pohádkové knížky před hloupou a domýšlivou husou, je plný poezie i úsměvného humoru, je
ebux cena 99 Kč
 
 

Jak správně mluvit dracky

( Cressida Cowell ) ( Cressida Cowell )
Vydavatel: OneHotBook
Jazyk: český
Mezinárodní situace se komplikuje! Jako by nestačilo, že Vikingové musí čelit počasí, nájezdníkům a různým nestvůrám… Rozpínaví Římané chtějí mezi barbarskými kmeny rozpoutat válku, aby je snadněji porazili a získali tak všechny jejich draky. Zákeřně unesou následníky trůnu...
ebux cena 249 Kč
 
 

Hurvínkovy příhody 2

( František Nepil ) ( František Nepil )
Další méně známé Hurvínkovy příběhy z rozhlasového archivu (ze sedmdesátých a osmdesátých let), které spojuje autorství Františka Nepila a interpretační umění Miloše Kirschnera a Heleny Štáchové.
ebux cena 199 Kč
 
 

Povídání o pejskovi a kočičce

( Josef Čapek ) ( Josef Čapek )
Kompletní znění klasických pohádek v podání herců z Dejvického divadla. To bylo tenkrát, když spolu pejsek a kočička hospodařili a chtěli všechno dělat tak, jak to dělají velcí lidé: umývat špinavou podlahu, péci dort, chodit v neděli na procházku, psát dopis nebo hrát divadlo...
ebux cena 229 Kč
 
 

Pohádky 3

( Josef Spilka, Václav Hons, Jiří Tušl, Josef Barchánek, Karel Jaromír Erben ) ( Josef Spilka, Václav Hons, další ... )
Pohádky staršího data i pohádky novější, známé i méně známé, pohádky dramatizované, pohádky poučné, výchovné, pohádky pro radost. Nikdy jich není dost! A proto je tu třetí díl naší nové miniserie Pohádky určené pouze pro digitální obchody.
ušetříte -0%
ebux cena 69 Kč
 
 
Zobrazit po: 10 20 30 50 
1 2 3 4 5 6  ...   20 poslední následující

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline