Pro dospělé

seřadit podle
 
Zobrazit po: 10 20 30 50 
1 2 3 4 5 6  ...   14 poslední následující

Půlstoletí s Cimrmanem

( Zdeněk Svěrák ) ( Zdeněk Svěrák )
Audioverze unikátní knížky, která vychází při příležitosti padesáti let Divadla Járy Cimrmana, přibližuje neznámou tvář nejslavnějšího českého divadelního souboru.
ebux cena 189 Kč
 
 

Myši Natálie Mooshabrové

( Ladislav Fuks ) ( Ladislav Fuks )
Vydavatel: Radioservis
Jazyk: český
V utopicko-alegorickém románu Myši Natálie Mooshabrové vypráví Ladislav Fuks příběh nešťastné matky zlých dětí, která se ze soucitu k ostatním rodičům málem stává vražedkyní cizích dětí, ale ve skutečnosti je někým zcela jiným, než se jeví svému okolí i sama sobě...
ebux cena 229 Kč
 
 

Černý mnich

( Anton Pavlovič Čechov ) ( Anton Pavlovič Čechov )
Vydavatel: Radioservis
Jazyk: český
Nejrozsáhlejší část díla ANTONA PAVLOVIČE ČECHOVA (1860–1904) tvoří povídky. Napsal jich na pět set. Ne všechny jsou stejně slavné jako jeho šest dramat, velká část z nich je však dodnes po celém světě znovu a znovu překládána a v nejrůznějších souborech vydávána a čtena. Patří k nim i Černý mnich.
ebux cena 189 Kč
 
 

Jiří Anderle v Pavlíkově

( Tomáš Černý, Jiří Anderle ) ( Tomáš Černý, Jiří Anderle )
Vydavatel: Radioservis
Jazyk: český
Láska za lásku je série zvukových obrazů, které se na tehdejší stanici Praha začaly vysílat prvního května roku 1997. Těžko by někdo prorokoval, že další a další skici, lepty, suché jehly, akvarely či oleje provedené vždy důsledně akusticky s pomocí papouška Žandy budou vznikat po dvě desetiletí.
ebux cena 199 Kč
 
 

Spalovač mrtvol

( Ladislav Fuks ) ( Ladislav Fuks )
Slavný příběh o spalovači mrtvol. "Jediný prostor, který má smysl, je prostor v rakvi." říká Karel Kopfrkingl ústy Davida Novotného.
ebux cena 199 Kč
 
 

Toulky českou minulostí 1101-1150

( Josef Veselý ) ( Josef Veselý )
Oblíbený seriál pořadů Českého rozhlasu od roku 1995 v režii Jaromíra Ostrého tentokrát na počátku novodobých dějin s T.G. Masarykem.
ebux cena 289 Kč
 
 

Den trifidů

( John Wyndham ) ( John Wyndham )
Vydavatel: Radioservis
Jazyk: český
"Když se probudíte v den, o kterém víte, že je středa, a všechno kolem připomíná neděli, začnete tušit, že něco není v pořádku."
ebux cena 269 Kč
 
 

Doba z druhé ruky

( Světlana Alexijevičová ) ( Světlana Alexijevičová )
Četba z knihy oceněné Nobelovou cenou za literaturu za rok 2015. Text je mozaikou skutečných příběhů, které běloruská spisovatelka Světlana Alexijevičová sestavila z mnoha rozhovorů.
ebux cena 249 Kč
 
 

Jaroslav Hašek Osudy dobrého vojáka Švejka 3

( Jaroslav Hašek ) ( Jaroslav Hašek )
Vydavatel: Radioservis
Jazyk: český
Tragická velkolepá komedie Kompletní znění III. dílu Slavný výprask a nedokončeného IV. dílu Pokračování slavného výprasku Čte Oldřich Kaiser
ebux cena 229 Kč
 
 

Dlouhý stín času

( Pavel Nauman ) ( Pavel Nauman )
Vydavatel: Tebenas
Jazyk: český
Temná detektivka ze šedesátých let. Pavel Nauman získal věhlas jako autor legendárních Pohádek o mašinkách. Jejich okamžitý úspěch vedl nakladatele dětských knih k tlaku na autora, aby vytvořil pokračování, případně jiný dětský titul. Ale jeho plán byl jiný.
ebux cena 290 Kč
 
 
Zobrazit po: 10 20 30 50 
1 2 3 4 5 6  ...   14 poslední následující

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline