Sci-fi, fantasy

seřadit podle
 
Zobrazit po: 10 20 30 50 
1 2 3 4 5 6 poslední následující

Půl krále

( Joe Abercrombie ) ( Joe Abercrombie )
Vydavatel: Témbr
Jazyk: český
Vlastní rodina ho zradila a nechala napospas smrti, ale princ Jarvi, nedobrovolný dědic rozděleného království, přísahal, že trůn, o který nikdy nestál, získá zpět. Nejprve však musí přežít kruté zacházeni, okovy a hořké vody samotného Roztříštěného moře – to vše jen s jednou zdravou rukou.
ebux cena 299 Kč
 
 

Dámy a pánové

( Terry Pratchett ) ( Terry Pratchett )
Vydavatel: OneHotBook
Jazyk: český
Kruhy se otevírají, ale staré čarodějky ještě nepatří do starého železa! V království Lancre nastává den letního slunovratu, blíží se horká svatojánská noc plná shakespearovských čar a kouzel. V hospodářských porostech se objevují kola – a výjimkou není ani květináček s hořčicí a řeřichou, které
ebux cena 369 Kč
 
 

Planeta opic

( Pierre Boulle ) ( Pierre Boulle )
Vydavatel: OneHotBook
Jazyk: český
Soror je latinsky „sestra“. Bude ale na této sesterské planetě vše tak, jak jsme „civilizovaně“ zvyklí? Výprava pozemšťanů k obydlené oběžnici v souhvězdí Orion, kterou líčí zápisky francouzského novináře Ulyxe Mérouxe vložené do láhve plovoucí vesmírem, se zprvu jeví jako spočinutí v ráji.
ebux cena 299 Kč
 
 

Růže pro Algernon

( Daniel Keyes ) ( Daniel Keyes )
Vydavatel: OneHotBook
Jazyk: český
Charlieho IQ 68 náhle vzrostlo na 185. Pomůže si? Pekařský pomocník Charlie Gordon je mentálně retardovaný, což nutně neznamená, že by si jako kdokoli jiný nechtěl v životě polepšit. A protože vyniká úžasnou motivací k učení, vybere si ho věda jako první lidskou bytost, jejíž ...
ebux cena 339 Kč
 
 

Temný pán - Školní roky

( Jamie Thomson ) ( Jamie Thomson )
Vydavatel: OneHotBook
Jazyk: český
„Když se vzbudil, zjistil, že je v posteli… Podíval se na sebe. Pořád ještě měl tělo lidského dítěte. Nebyl to tedy sen.“ Průšvih na n-tou! Temný pán prohrál střet s magií Dobra – PCHÁ! – a obří vesmírný škyt ho vyvrhl na parkoviště před obchodním domem v jihoanglickém městečku Bílé Štíty.
ebux cena 299 Kč
 
 

Sirotčinec slečny Peregrinové: Mapa dní

( Ransom Riggs ) ( Ransom Riggs )
Vydavatel: OneHotBook
Jazyk: český
Vždycky má smysl bojovat! Dospělejší a sebevědomější Jacob Portman se i se svými podivnými přáteli vrací tam, kde jeho příběh začal: na Floridu. Jak se jim podaří splynout se světem obyčejných lidí 21. století?
ebux cena 338 Kč
 
 

Dobrá znamení

( Neil Gaiman, Terry Pratchett ) ( Neil Gaiman, Terry Pratchett )
Vydavatel: OneHotBook
Jazyk: český
Dny jsou sečteny. Třeste se vy, co nevěříte. V Tadfieldu začíná apokalypsa. Nadešel soudný den - a tentokrát to není jen na zkoušku. Nadcházející sobotu po odpoledním čaji má přijít konec světa, a tak si obrovská spousta lidí vzala do hlavy, že se postará o to, aby se to skutečně stalo.
ebux cena 439 Kč
 
 

Ready Player One

( Cline Ernest ) ( Cline Ernest )
Vydavatel: Euromedia Group
Jazyk: český
Strhující dobrodružný thriller z blízké budoucnosti, světa virtuální reality a počítačových her se stal kultovním bestsellerem New York Times, čtenářů napříč generacemi… a všech geeků.
ebux cena 329 Kč
 
 

Den trifidů

( John Wyndham ) ( John Wyndham )
Vydavatel: Radioservis
Jazyk: český
"Když se probudíte v den, o kterém víte, že je středa, a všechno kolem připomíná neděli, začnete tušit, že něco není v pořádku."
ebux cena 229 Kč
 
 

Povídky podivných

( Ransom Riggs ) ( Ransom Riggs )
Fascinující vyprávění předávaná podivnými z generace na generaci Nejoblíbenější příběhy, které z lidové slovesnosti podivných sesbíral Millard Nullings, dobrý přítel Jacoba Portmana, pocházejí z různých částí světa a jsou v nich ukryty tajné vědomosti.
ebux cena 299 Kč
 
 
Zobrazit po: 10 20 30 50 
1 2 3 4 5 6 poslední následující

Hotline