Povídky

seřadit podle
 
Zobrazit po: 10 
1

Nejlepší povídky z cest

( Ephraim Kishon ) ( Ephraim Kishon )
Vydavatel: Radioservis
Jazyk: český
Pestrá směs zážitků z nejrůznějších zemí několika kontinentů a řady důmyslných tipů a rad nezbytných na cesty. Jak tedy uniknout všem možným zádrhelům a jak vyzrát na domorodce a domorodkyně i na své nejbližší? Když se Ephraima Kishona (1924-2005) novináři ptali, ...
ebux cena 269 Kč
 
 

Žít jako single

( Miloš Urban, Marek Epstein, Irena Hejdová, Tomáš Baldýnský, Daniela Fischerová, Petra Soukupová, Emil Hakl, Hana Lasicová, Markéta Hejkalová ) ( Miloš Urban, Marek Epstein, další ... )
Prý je to příznak doby a taky se tomu říká syndrom Sexu ve městě. Ženy a muži, kteří se nikterak neženou do společného života, o svatbě ani potomcích ani nemluvě. A vlastně ani ten vztah, natožpak dlouhodobější, není dost možná to, co hledají.
ebux cena 269 Kč
 
 

Jáchym Topol

( Jáchym Topol ) ( Jáchym Topol )
Vydavatel: Hlasy, z.s.
Jazyk: český
Jáchym Topol (* 1962) čte své překlady z knihy Trnová dívka. Příběhy severoamerických Indiánů. (Upálený kanibal, Živá hlava, Žárlivý démon, Potopa světa, Kojot a čarodějné dívky, Kojot na jahodách, Tanec smrti, Sektegah aj.)
ebux cena 159 Kč
 
 

Andrej Giňa

( Andrej Giňa ) ( Andrej Giňa )
Vydavatel: Hlasy, z.s.
Jazyk: český
Andrej Giňa (1936-2015) čte vybrané povídky z knihy Paťiv. Ještě víme, co je úcta. Kromě tradičního žánru pohádky, který nahrávku uzavírá, se autor představuje pěti humornými příběhy. Ty jsou zasazené do vesnického prostředí na východním Slovensku...
ebux cena 159 Kč
 
 
Zobrazit po: 10 
1

Hotline