Doporučujeme

seřadit podle
 
Zobrazit po: 10 20 
1 2 poslední následující

Kriminální příběhy Johna G. Reedera

( Edgar Wallace ) ( Edgar Wallace )
Inspektor Reeder, trochu suchar a pedant, ve službách státního zástupce Sira Bredona, rozlouskne každou záhadu. Odehrává se v Londýně ve dvacátých letech minulého století. Edgar Wallace (1975-1932) vydal 173 kriminálních příběhů, často byl titulován jako král anglické detektivky.
ebux cena 199 Kč
 
 

O víně

( Ivan Kraus, Adolf Hoffmeister, Rudolf Křesťan, Miroslav Horníček, Ladislav Špaček, Karel Čapek ) ( Ivan Kraus, Adolf Hoffmeister, další ... )
Audiokniha, která potěší nejen milovníky vína! Výběr literárních textů na téma víno od známých českých autorů interpretují pánové Josef Somr, Miroslav Táborský, Rudolf Křesťan a Ivan Kraus. Vinařské povídky a fejetony z pera Karla Čapka, Miroslava Horníčka, Adolfa
ebux cena 140 Kč
 
 

Robinson Crusoe

( Daniel Defoe ) ( Daniel Defoe )
Původní 2LP komplet 1118 4531 vyšel v Supraphonu poprvé v roce 1985, na CD (SU 5069-2) pak vyšel v podstatně zkrácené podobě titul poprvé v roce 1999. Nyní je posíláme do digitálních obchodů v původní délce.
ebux cena 189 Kč
 
 

Nedělňátko aneb s Cimrmanem v zádech

( Leo Stein, Aleš Palán, Miloň Čepelka ) ( Leo Stein, Aleš Palán, další ... )
Vydavatel: SUPRAPHON
Jazyk: český
Kniha rozhovorů Aleše Palána s jedním z protagonistů Divadla Járy Cimrmana Miloněm Čepelkou, vydaná v roce 2016 nakladatelstvím Vyšehrad, vzbudila zájem veřejnosti především proto, že dotazovaný patří k nejoblíbenějším členům slavného souboru. Kdo by neznal jeho mamku z
ebux cena 149 Kč
 
 

Rudé paprsky severního slunce

( Markéta Hejkalová ) ( Markéta Hejkalová )
Špionážní thriller, odehrávající se v Praze a obou částech Korejského poloostrova. Český vědec dostává nabídku na pracovní cestu do Asie. Odjede i s manželkou v domnění, že nové prostředí zachrání jejich chátrající vztah.
ebux cena 290 Kč
 
 

Otčina

( Robert Harris ) ( Robert Harris )
Berlín 1964. Německo válku neprohrálo a připravuje se na oslavu 75. narozenin Hitlera. Detektiv Xavier March, stojící stranou nacionálně socialistického běsnění, se snaží zjistit pravdu v případu, ve kterém znepokojivou rychlostí přibývají mrtvoly bývalých vysokých nacistických funkcionářů ...
ebux cena 299 Kč
 
 

Meditace dalajlamovy kočky

( David Michie ) ( David Michie )
Vydavatel: Synergie Publishing SE
Jazyk: český
Přinášíme šest řízených meditací od autora bestselleru Dalajlamova kočka. Každá z meditací začíná příjemným protažením inspirovaným technikou jógy a pilates.
ebux cena 99 Kč
 
 

Anglické konverzační otázky a odpovědi pro mírně pokročilé

( Richard Ludvík ) ( Richard Ludvík )
Vydavatel: Richard Ludvík
Jazyk: český
Proč lidé neumí v angličtině rychle reagovat na otázky? Jeden z důvodů je, že příliš řeší gramatiku a pak se bojí, že něco řeknou špatně. A tak raději neřeknou nic. Jak z toho ven? Učte se praktickou a aktivní angličtinu.
ebux cena 149 Kč
 
 

Toulky českou minulostí - Speciál JAN AMOS KOMENSKÝ

( Josef Veselý ) ( Josef Veselý )
Na počátku byla kniha Petra Hory-Hořejše Toulky českou minulostí, pozoruhodný pokus o moderní, dokumentárně bohatý a čtenářsky přitažlivý výklad zásadních událostí českých dějin.
ebux cena 179 Kč
 
 

Spejbl řeční / Co je to Gaskoněc?

( Josef Skupa, Josef Barchánek ) ( Josef Skupa, Josef Barchánek )
Vydavatel: SUPRAPHON
Jazyk: český
Tátové Spejbla a Hurvínka V roce 2017 připomínáme 125 let od narození a 60 let od úmrtí prof. Josefa Skupy, 90 let od narození Miloše Kirschnera a šedesáté narozeniny oslaví Martina Klásek. Prvním "otcem" Spejbla a Hurvínka byl loutkář, výtvarník, režisér a autor prof.
ebux cena 39 Kč
 
 
Zobrazit po: 10 20 
1 2 poslední následující

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline