Novinky

seřadit podle
 
Zobrazit po: 10 20 30 50 
1 2 3 4 5 6  ...   20 poslední následující

Kam se poděl můj sýr

( Spencer Johnson ) ( Spencer Johnson )
Vydavatel: OneHotBook
Jazyk: český
Úžasný způsob, jak se vyrovnat se změnami Co byste udělali, kdybyste se nebáli změny? Každý hledáme svůj „sýr“, abychom byli šťastní, ale občas zapomínáme, že pokud budeme dělat věci stále stejně, dostaví se opět stejný výsledek. Díky podobenství o hledání sýru v bludišti poznáte, že ...
ebux cena 229 Kč
 
 

Metro 2035

( Dmitry Glukhovsky ) ( Dmitry Glukhovsky )
Vydavatel: OneHotBook
Jazyk: český
Jakou cenu má pravda? Dva roky poté, co Arťom zbavil metro hrozby ‘černých ďáblůʼ, žije se ženou na rodné stanici VDNCh, ale neustále si v hlavě přehrává hlas, jenž se na okamžik ozval z vysílačky na vrcholku věže Ostankino. Jsou snad někde další přeživší i mimo moskevské metro?
ebux cena 369 Kč
 
 

Kat, který miloval hudbu

( Robert Rytina ) ( Robert Rytina )
Neotřelý pohled na R. Heydricha. Jak je možné, že se v rodině uctívaného ředitele konzervatoře narodí masový vrah ? A jaké životní křižovatky jej do této role dovedou ? Dílo obsahuje jako bonus ve světové premiéře nahrávky písní Bruno Heydricha, který se zločinů svého syna naštěstí nedožil.
ebux cena 290 Kč
 
 

Vyvolávač deště

( John Grisham ) ( John Grisham )
Vydavatel: OneHotBook
Jazyk: český
Právo je zřídkakdy jasné a jen vzácně dává smysl… Rudy Baylor studuje posledním rokem práva na univerzitě v Memphisu. V klubu, kde se scházejí nesolventní důchodci, získává své první dva klienty. Paní Birdie chce vydědit svá vnoučata a děti, které ji zanedbávají.
ebux cena 369 Kč
 
 

Pražské jaro

( Simon Mawer ) ( Simon Mawer )
Vydavatel: OneHotBook
Jazyk: český
Konec našich nadějných vyhlídek očima cizinců Rodící se přátelství – a možná i něco víc – zpečetí oxfordští studenti James a Eleanor prázdninovým výletem do Evropy. Během stopování se rozhodnou zamířit do Československa, kde právě dochází k zásadním změnám a ...
ebux cena 349 Kč
 
 

Skleněný pokoj

( Simon Mawer ) ( Simon Mawer )
Vydavatel: OneHotBook
Jazyk: český
Příběh inspirovaný osudem brněnské vily Tugendhat zrcadlí v životech majitelů domu tragický úděl českého národa během 20. století.​ Snoubenci Viktor a Liesel chtějí vstoupit do manželského života stylově a moderně – v domě, který bude jejich pokrokový pohled na život nést ve svých základech.
ebux cena 349 Kč
 
 

Správná pětka na ostrově pokladů

( Enid Blytonová ) ( Enid Blytonová )
Vydavatel: OneHotBook
Jazyk: český
Z toho kouká pořádné dobrodružství!​ Sourozenci Anna, Dick a Julián výjimečně netráví prázdniny s rodiči – jedou do Kirrinské zátoky za příbuznými, s nimiž se nikdy předtím neviděli. Teta je milá, strýček nerudný a sestřenka Georgina je sice trochu svérázná ...
ebux cena 249 Kč
 
 

Moje matka Marlene Dietrichová

( Maria Riva ) ( Maria Riva )
Odolal jí jen málokdo. V roce 1930 okouzlila celý svět svou rolí varietní zpěvačky Loly ve filmu Modrý anděl. Jaký byl ale její skutečný život? Kdo opravdu byla Marlene Dietrichová?
ebux cena 269 Kč
 
 

Ljuba Hermanová

( J. Kopecká, Ljuba Hermanová, Bohumil Bezouška ) ( J. Kopecká, Ljuba Hermanová, další ... )
Původní LP album 1218 0477 "Večer s Ljubou Hermanovou" složené ze starších snímků i aktuálního vyprávění a rozhovoru umělkyně s Bohumilem Bezouškou vydal Supraphon v roce 1983 - nyní tento kompilační titul vychází poprvé digitálně.
ušetříte -0%
ebux cena 69 Kč
 
 

Lyrika a epika

( Alexandr Sergejevič Puškin ) ( Alexandr Sergejevič Puškin )
Z komentáře k původnímu LP albu 1218 4269 vydanému Supraphonem v roce 1987 a nyní vycházejícímu poprvé digitálně: Ačkoliv Alexandr Sergejevič Puškin (1799 - 1837) zemřel v mladém věku, zanechal rozsáhlé dílo básnické, prozaické, dramatické, publicistické i historické.
ebux cena 99 Kč
 
 
Zobrazit po: 10 20 30 50 
1 2 3 4 5 6  ...   20 poslední následující

Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline