Připoj si jednoduše svůj Kindle

Jestliže již máte účet na Amazon.com, přihlaste se zde ke svému účtu. Vyplňte vaše přihlašovací údaje a přihlaste se kliknutím na žluté tlačítko.

Nemáte-li ještě účet zaregistrujte se přímo na stránkách Amazon.com zde. Vyplňte všechny povinné údaje a registraci dokončete kliknutím na žluté tlačítko.

left right

Povolte zasílání e-mailů z ebux.cz v nastavení vašeho Amazon účtu.
Ve svém Amazon účtu si povolte tuto univerzální adresu @mojewooky.cz (před symbol @ opravdu nic nepatří). Následujte kroky zobrazené níže.

left right

Zjistěte si e-mail pro svoji čtečku Kindle ve vašem účtu na Amazon.com. E-mail naleznete pod záložkou Your Devices, která je hned vedle záložky Settings. K té se dostanete podle postupu v 1. bodě nápovědy.

Jestliže nevidíte svoji čtečku a e-mail pod záložkou Your Devices, s největší pravděpodobností zatím nemáte svoji čtečku u Amazon zaregistrovanou.

Registraci provedete přímo ve vaší čtečce Kindle, ta musí být během registrace připojena k internetu přes WiFi.

K samotné registraci ve čtečce Kindle se dostanete přes Menu >> Nastavení >> Registrace (Menu >> Settings >> Registration). Jestliže již máte svůj účet na Amazon.com, stačí, abyste se k němu ze čtečky přihlásili. V opačném případě si vytvořte nový účet.

Vložte e-mail přiřazený k vaší Kindle čtečce. Pokud vlastníte více Kindle účtů, připojte
si ty, které si přejete využívat.

 

Po zaplacení eKnihy přejděte do sekce „Moje knihovna“, kde je seznam vašich eKnih. U každé eKnihy, kterou lze zaslat do čtečky Amazon Kindle, se nachází tlačítko Poslat do Kindle. Stačí, když na toto tlačítko kliknete a potvrdíte odeslání. Během několika minut vám bude eKniha do vaší čtečky Kindle odeslána.


Přejít na tituly pro Kindle

Hotline