Připoj si svůj PocketBook

1. Vložte e-mail přiřazený k Vaší čtečce PocketBook

 
Zobrazit nápovědu
1.

Vybrané modely čteček PocketBook nabízejí službu Send-to-PocketBook, díky které je možné pohodlně posílat zakoupené eKnihy přímo do vaší čtečky. Stačí, abyste si vytvořili účet u PocketBook. Následně získáte speciální e-mail, který vložíte do sekce Nastavení ve svém účtu na našem obchodě. Současně musíte mít čtečku připojenou k internetu přes WiFi, aby vaše čtečka mohla přijímat eKnihy, které si do čtečky zašlete.

Seznam podporovaných čteček

PocketBook Sense

Sense

PocketBook Ultra 650

Ultra 650

PocketBook Aqua

Aqua

PocketBook Touch Lux 3

Touch Lux 3

PocketBook Touch Lux 2

Touch Lux 2

PocketBook Touch Lux

Touch Lux 623 (4.4 sw)

PocketBook Touch 622

Touch 622 (4.4 sw)

PocketBook Basic Touch

Basic Touch

PocketBook Basic 2

Basic 2

PocketBook Mini (WiFi)

Mini (WiFi) (4.4 sw)

PocketBook InkPad

InkPad

2.

Registrace čtečky ke službě Send-to-PocketBook

Zapněte svoji čtečku a přejděte do nastavení této služby: Nastavení -> Účty a synchronizace -> Send-to-PocketBook
V registračním formuláři vyplňte svoji e-mailovou adresu (vaše běžná e-mailová adresa) a heslo, které budete používat pro přihlášení do služby Send-to-PocketBook.

3.

Potvrzení registrace

Jakmile provedete registraci ve vaší čtečce, přijde vám na uvedenou e-mailovou adresu potvrzení registrace s žádostí o aktivaci. V tomto e-mailu kliknete na dlouhý odkaz a díky tomu provedete aktivaci.

Následně obdržíte druhý e-mail s potvrzením aktivace a vaší e-mailovou adresou, na kterou si můžete zasílat dokumenty a eKnihy do čtečky PocketBook. Tento e-mail musíte nastavit také na našem obchodě, abychom věděli, kam vám máme zasílat zakoupené eKnihy.

Vložte e-mail přiřazený k vaší PocketBook čtečce (vasemail@pbsync.com). Pokud vlastníte více PocketBook e-mailů, připojte si ty, které si přejete využívat.

4.
Vložte e-mail přiřazený k Vaší čtečce PocketBook

 
5.

Povolení přijímání eKnih do čtečky PocketBook

Při prvním odeslání eKnihy z našeho obchodu do vaší čtečky PocketBook musíte povolit doručování eKnih z našeho obchodu. K tomuto účelu vám přijde e-mail, ve kterém potvrdíte doručování eKnih z našeho obchodu. Stačí, když kliknete na nejdelší odkaz.

6.

První odeslání zakoupené eKnihy do čtečky PocketBook

Po zaplacení eKnihy přejděte do sekce „Moje knihovna“, kde je seznam vašich zaplacených eKnih. U každé eKnihy, kterou lze zaslat do čtečky PocketBook, se nachází tlačítko Poslat do PocketBook. Stačí, když na toto tlačítko kliknete a potvrdíte odeslání. Během několika minut vám bude eKniha do vaší čtečky PocketBook odeslána.


Hotline