Připoj si svůj PocketBook

1. Vložte e-mail přiřazený k Vaší čtečce PocketBook

 
Zobrazit nápovědu
1.

Vybrané modely čteček PocketBook nabízejí službu Send-to-PocketBook, díky které je možné pohodlně posílat zakoupené e-knihy přímo do vaší čtečky. Stačí, abyste si vytvořili účet u PocketBook. Následně získáte speciální e-mail, který vložíte do sekce Nastavení ve svém účtu na našem obchodě. Současně musíte mít čtečku připojenou k internetu přes WiFi, aby vaše čtečka mohla přijímat e-knihy, které si do čtečky zašlete.

Seznam podporovaných čteček

PocketBook Sense

Sense

PocketBook Ultra 650

Ultra 650

PocketBook Aqua

Aqua

PocketBook Touch Lux 3

Touch Lux 3

PocketBook Touch Lux 2

Touch Lux 2

PocketBook Touch Lux

Touch Lux 623 (4.4 sw)

PocketBook Touch 622

Touch 622 (4.4 sw)

PocketBook Basic Touch

Basic Touch

PocketBook Basic 2

Basic 2

PocketBook Mini (WiFi)

Mini (WiFi) (4.4 sw)

PocketBook InkPad

InkPad

2.

Registrace čtečky ke službě Send-to-PocketBook

Zapněte svoji čtečku a přejděte do nastavení této služby: Nastavení -> Účty a synchronizace -> Send-to-PocketBook
V registračním formuláři vyplňte svoji e-mailovou adresu (vaše běžná e-mailová adresa) a heslo, které budete používat pro přihlášení do služby Send-to-PocketBook.

3.

Potvrzení registrace

Jakmile provedete registraci ve vaší čtečce, přijde vám na uvedenou e-mailovou adresu potvrzení registrace s žádostí o aktivaci. V tomto e-mailu kliknete na dlouhý odkaz a díky tomu provedete aktivaci.

Následně obdržíte druhý e-mail s potvrzením aktivace a vaší e-mailovou adresou, na kterou si můžete zasílat dokumenty a e-knihy do čtečky PocketBook. Tento e-mail musíte nastavit také na našem obchodě, abychom věděli, kam vám máme zasílat zakoupené e-knihy.

Vložte e-mail přiřazený k vaší PocketBook čtečce (vasemail@pbsync.com). Pokud vlastníte více PocketBook e-mailů, připojte si ty, které si přejete využívat.

4.
Vložte e-mail přiřazený k Vaší čtečce PocketBook

 
5.

Povolení přijímání e-knih do čtečky PocketBook

Při prvním odeslání e-knihy z našeho obchodu do vaší čtečky PocketBook musíte povolit doručování e-knih z našeho obchodu. K tomuto účelu vám přijde e-mail, ve kterém potvrdíte doručování e-knih z našeho obchodu. Stačí, když kliknete na nejdelší odkaz.

6.

První odeslání zakoupené e-knihy do čtečky PocketBook

Po zaplacení e-knihy přejděte do sekce „Moje knihovna“, kde je seznam vašich zaplacených e-knih. U každé e-knihy, kterou lze zaslat do čtečky PocketBook, se nachází tlačítko Poslat do PocketBook. Stačí, když na toto tlačítko kliknete a potvrdíte odeslání. Během několika minut vám bude e-kniha do vaší čtečky PocketBook odeslána.


Help, FAQ
Help, FAQ
Hotline